1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

0022 po wgraniu freeboota

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Alex_Xbox, Grudzień 25, 2010.

1. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Wczoraj postanowiłem że zabiorę się za swoją konsole, wlutowałem jtaga i spi odpalam wszystko ok, podłączam pod lpt zgrywam nand 2 razy nie sprawdzając czy jest taki sam więc wgrywam xella, konsola rusza, zabrałem sie za robienie obrazu freebota przy pomocy freeboot toolbox maker, jakies błędy wiec próbuje jtag toolem, nie idzie sprawdzam czy obrazy takie same, nie są z błędami, po rozmowie z Apacerem wyciągłem kv z 2 zrzutów nandu i ładuje w nand ze swojego starego xenona. Freebot się wygenerował wszystko ok, podłączam teraz pod lpt wgrywam, odłączam podłaczam pod monitor, czarny obraz dioda na środku kręgu jest zielona nic, wyłączam i uruchamiam ponownie, czekam czekam aż tu nagle Rod 0022, myśle że jest to spowodowane takimi kombinacjami z nandami, później wgram xbr3 i napisze co i jak.
    Pozdrawiam i wesołych świąt życzę!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Temat można zamknąć, po wgraniu XBR konsolka wstała ;) Takie info dla osób mających taki problem.

4. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Żadne to info. postępowanie winno byc nastepujące:

update xella do xellousa
    wgranie RĘCZNIE zrobionego freeboota za pomocą xellousa

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    dodam coś jeszcze od siebie, choć to pewnie żadnego związku nie musi mieć.
    otóż rroda(0020) dostałem, po wgraniu emu xbox1(ze strony MS). wcześniej żadnych niepokojących objawów nie miała, dopiero kiedy chciałem ją zresetować, po wgraniu emu, dostała rroda.
    i się zastanawiam, czy to mogło być przyczyną? czy po prostu dostała zwyczajowego, standardowego :D rroda?
    ale konsolkę sobie zrobiłem wczoraj(xclamp, blablabla), więc już jest all ok. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum