1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

06-2e-00 error bład po odpaleniu płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mops88pl, Marzec 10, 2014.

1. mops88pl

mops88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam nagrywalem gre wdlg http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ nca footbal 2013 (xdg3) lecz po wlozeniu do napedu cos tam mieli itp i mam blad 06-2e-00 troche wczesniej nagrywalem thiefa i ufc normalnie smigają nagrywalem to z turncate , wypalanie poszlo idealnie tak jak i pozniej

lecz pozniej rowniez wzialem sie za gta v pliki z disc1 na dysk wdlg poradniu i wypalanie, wdlg poradnika dwa razy za kazdym razem info abym wyczyscil plyte... co robic ? pobieram jakies nowe gta niby lt.2.0 da to cos ? chyba ze jakies inne konfiguracje jaką nagram

napęd mam w dosc nowym laptopie i booktype nie moge ustawic bo firma jakas dziwna lecz jak wida normalnie nagrala dwie pierwsze

są jakies zoptymalizowane konfiguracje do nagrywania tych xdg3 ? bo moze tam gdzies robie blad pod koniec w abdgx wyskakuje te info o autofixie ze cos tam disable nie przypomne sobie ale to sie jak czytalem pomija ?

wdłg ktorych bd nagrywal wszystkie gry z xdgb3 po topologi czy cos takiego
    prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Gry xgd3 z patchem lt 2.0 nagrana zwykła nagrywarką nie zadziałają, sam tak miałem i musiałem ihasa kupić, pamiętam jak rok temu pisałem to samo to kazali mi kupić ihasa albo zrobić lt 3.0

1 osoba to lubi.
  4. mops88pl

mops88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki, zanim zakupie ihasa minie z tydzien moze dwa wiec chetnie sie pobawie procz paru plyt nie mam nic wiecej do stracenia : )
    znalazlem cos takiego
    C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15
    probowal ktos podobno rezultat prawie jak na ihasie ;)

lt 3.0 chetnie bym zrobil lecz mam hitachi 47 a to sie wyklucza :/

5. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Tym programem co wstawiłeś możesz spróbować jeśli twoja nagrywarka jest kompatybilna z tym programem i wypalisz nią grę i będzie działała to nie będziesz musiał ihasa kupować. Ja swojego kupiłem jak rev.b kosztowała 80 zł i to na samym końcu miałem farta

1 osoba to lubi.
  6. mops88pl

mops88pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wstawka z torrentow Gta V lt 2.0 nagrywarka slimtype z lapka ( po próbie nagrywania z tuncate był problem ze szmatką czyli płyta do pieca, lecz po C4E’s BurnerMAX i nagraniu jak xdg2 w imgburnie śmiga jak ta lala, conntent pierwszej plyty na dwóch penach 8 + 4 gb . Polecam bo nie trzeba wbijać się w dodatkowe koszty

Wczytywanie...