1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1.1 lt

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mattq, Wrzesień 10, 2010.

1. mattq

mattq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wieliczka
    witam mam pytanko czy jak porzycze u kumpla gry zrobione pod 1.6 to mi rosza na 1.1lt??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na Lt 1.1 pójdą wszystkie gry

4. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Potwierdzam, sam mam tą przeróbkę i jak na razie wszystkie gry nagrywam i gram bez problemowo.

PS: korzystając z tego wątku, zapytam się czy można na tej przeróbce podłączyć się do sieci? Nie chodzi mi o granie online, tylko np ściągnąć jakieś gry arcade, itp

sajdorr ---> Dzięki za odpowiedź

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    na lt 1.1 "na razie" możesz się bezproblemowo zalogować do xbox live i ściągać gry arcade (o ile masz ms points ^^) ale nikt Ci nieda 100% gwarancji, że za miesiąc dostaniesz bana.

btw. spiesz się, bo jak wyjdzie nowy dashboard to lepiej nie loguj się nigdy do xboxlive bo ban będzie... :)

Poleć forum