1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1.6 NS a XBL ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xbox360., Marzec 14, 2010.

1. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dzisiaj połączyłem swoją konsolę z netem, mam wgranego iXtreme 1.6 Non Stealtha. I moje pytanie: czy ryzyko bana jest takie samo obecnie jeżeli podepnę 1.6 do neta czy 1.6 NS. Teraz banów MS nie ,,rozdaje,, więc chyba jeden h... czy mam wgranego 1.6 czy 1.6 NS.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zwoolf

zwoolf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak grałeś na XBL na Ixtreme to jesteś juz na czarnej liście microsoftu teraz tylko czekajc na bana noze byc za miesiac lub za pół roku , nawet jak przestaniesz grac i tak dostaniesz bana, teraz kozystaj z Xbl puki możesz.

4. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dokladnie tak jak kolega pisal... chodz ja moglbym sie wypowiedziec na ten temat ale jest pozno i pora spac .

5. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    graj i luzuj się na xbox live. Bana możesz się spodziewać przy najbliższej fali czyli najprawdopodobniej w listopadzie. A gdzie tu do listopada!

6. xRemingtonx

xRemingtonx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Prawie na pewno dostaniesz bana, więc już nie musisz przerabiać na następne "wersje" ix . Tak jak wyżej, ciesz się xbl póki możesz ;)

Poleć forum