1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1.61 LiteOn Jak on to robi bez otwierania konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez VoXioR, Styczeń 4, 2010.

1. VoXioR

VoXioR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    !!Przeróbka Xbox 360 iXTREME 1.61 bez utr.gwar.!! (874455163) - Aukcje internetowe Allegro
    jak on to robi bez otwierania konsoli pytał się paru osób na tym forum jednak powiedzieli, że nie da się bez otworzenia konsoli, więc jak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No bo się nie da i tyle

4. VoXioR

VoXioR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    no to jak nie narusza plomb?
    nagrzewa je?

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Już widziałem jak ktoś tak robi... Ci co się znają na tym potrafią to dobrze zrobić uwierz mi

6. alan1008

alan1008 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odkleja plomby flas***e napęd, zamyka konsolę i plomby nakleja spowrotem. Tyle ze jakbyś nie chcial utracic gwarancji przy reklamowaniu to trzeba spowrotem oryginalny flash wgrac o ile dobrze myślę.

8. VoXioR

VoXioR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    czyli wystarczy go poprosić by nagrał mi oryginalny flash na płytkę, a jak go wgrać ponownie trzeba otwierać konsolę?

9. nero979

nero979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obecnie KAŻDE przerobienie konsoli wiąże się z utratą gwarancji. Od niedawna M$ sprawdza datę wgrania fm do napędu i musi się ona zgadzać z datą produkcji konsoli. Nie pomoże nawet wgranie oryginalnego fw do napędu. Jedynym rozwiązaniem jest kupienie nowego napędu, podmienienie go, a w razie usterki xboxa, zamienienie spowrotem. A co do przerabiania napędu bez otwierania xboxa: jak już wyżej napisano, nie jest to możliwe. Można zdjąć plombę i ponownie ją nakleić bez śladów, ale to wymaga wprawy:D

10. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    A skad wiesz ze sprawdza date wgrania FW?Jakos czytalem pare dni temu o przypadku gdy ktos zbanowany wgral oryginalny FW(starszy naped) i wyslal do m$(oczywiscie dzwonil na infolinie twierdzac ze zostal nieslusznie zbanowany)-dostal nowa konsole

Wiec nie pier*** mi tu glupot skoro nie wiesz!

11. nero979

nero979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem leń straszny, nie chce mi się szukać na forum, w każdym razie był temat, w którym forumowicz opisywał sytuację, w której do napędu wgrał oryginalny fw, wysłał do m$ a później przyszło mu zapłacić za kuriera w obie strony. W pudełku z xboxem była nienaprawiona konsola oraz warn. Osobiście uważam, że najbardziej opłaca przerobić konsolę oraz przerobić chłodzenie(uszczelnić tunel i radiatory i wymienić pastę termoprzewodzącą), a na 90% rrod nie wystąpi. Poprawkę chłodzenia wykonywałem już x razy i jeszcze nikomu czerwone diody nie zaświeciły.

12. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    bylo to jakos udokumentowane ja tez se moge napisac takie bajki ze 500zl musilem za kuriera zaplacic :D niech da jakis dowod

13. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Czyżbyś reklamował swoje usługi wprowadzając ludzi w błąd? :D

14. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
  15. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    pieprzenie! nie ma zadnego rachunku. to mit! nawet mi wrocila konsola naprawiona wiec wiem cos o tym - konsola wraca nienaprawiona z kartka na ktorej pisze ze zostala zwrocona nienaprawiona z powodu naruszenia warunkow korzystania z niej bla bla bla...

poza tym jak MS sprawdza date wgrania fw do napedu? takie informacje nie sa nigdzie zapisywane w pamieci napedu.

te bzdury pisal ktos kto sie niby zna a otem ludzie powtarzaja je bez sensu.

16. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to bardzo ciekawe...zwłaszcza data fm musi się zgadzać z datą produkcji konsoli...a co jeżeli LiteOn wyprodukował wcześniej napędy , a przeciez tak jest , konsole składają z części poddostawców .Nie wiedziałem też ,że konsola jest tak zaawansowana, czego tam MS nie włożył:whistle:-zapewne najnowocześniejszą technologię NASA- baterie do płyty głownej , samo ładowalne, które trzymają wszelkie ustawienia bez zasilania w tym zegar z kalendarzem aktualizowany GPS...bo skąd się bierze data FM, jak nie z pliku z wersją?- jak nawet NAND by zapisywał datę , to skąd by ją brał?więc co za problem ustawić datę systemową na dowolną i wgrać?

17. nero979

nero979 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posłuchajcie, po 1: jeśli się myliłem, sorry, po prostu 2 razy już spotkałem się z forum, gdzie pisano o nieprzyjmowaniu konsol przez m$. Jeśli się myliłem - przepraszam za wprowadzenie w błąd.
    Po 2:
    @andryush:
    nie, nie reklamuję swoich usług, bo taką moderację może zrobić każdy, kto choć trochę zna się na elektronice - uwierz mi nie jest to trudne, a efekty zniewalające, wiatraki ciągle pracują na najniższym napięciu :) Poza tym nie mam żadnej aukcji na allegro, czy innych form ogłaszania swoich usług, więc to nie to:) Chciałem tylko przedstawić metodę, która jest prosta i efektywna - skutecznie chroni przed rrodem
    PAX ludzie:)

18. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Bzdura,nie da się eheh

19. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Kolejna totalna bzdura a naiwnych jak widac nie brakuje hehehe ;)

Wczytywanie...

Poleć forum