1 czerwona dioda po włożeniu AV/HDMI

tent77

Świeżak
Świeżak
Witam, mam problem - jak włączam iksa samym kablem do zasilania to niby wszystko jest ok i śmiga (zielona dioda i caly czas swieci, aczkolwiek przypominam sobie ze jeszcze te 4 diody tak jakby się obkręcały, czego nie ma w moim) a jak podłącze kabel AV to po kilku sekundach pojawia sie 1 migająca dioda w prawym dolnym rogu. Próbowałem również z kablem HDMI, więc to nie wina kabla, ani odbiornika. Nie wiem co to może być , ale chyba nic związanego z lutami. W najgorszym wypadku mogła pójść karta graf., a w najlepszym po prostu przepaliło się gniazdo, które już sam sobie mogę wymienić. Co o tym sądzicie? Czy nie wiecie ile może kosztować naprawa?
 

wortigern

Świeżak
Świeżak
Nagle się tak stało?
 

xbox-serwis

Użytkownik
Użytkownik
Witam, przy jednej diodzie przeważnie wyświetla się jakiś błąd (E73, E74).
Pozdrawiam
Marcin
 

tent77

Świeżak
Świeżak
http://xboxforum.pl/sprzet-f27/wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66-648.html a blad sie pojawia dopiero jak podlacze kabel AV albo HDMI i jesli juz to zrobie to na tv wykrywa ale nic nie pokazuje, czarny ekran... kod błędu (trzymanie wifi i klik napedu) to 1022 czyli cos z kablem AV. Nie jest czasem tak ze powinienem miec 3 mrugajace diody skoro da sie odczytac kod bledu ?
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
Xbox-experts.com - Editable Xbox 360 Error code Database / List
czeka cie serwis - zimne luty ana hana
albo wlasnie kabel do bani
 

tent77

Świeżak
Świeżak
"E74: AV cable error... kabel AV jest uszkodzony, sprawdź czy na innym kablu ten błąd występuje. Jeśli tak to w 90% scaler chip "ANA"/"HANA" jest uszkodzony" Być może mam ten błąd i poprosty wtyczka jest przepalona i dlatego nie pokazuje nic na TV, czyli wymiana wtyczki ?
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
ale jak ci nie dziala na hdmi i av to zapewne ana hana
pozatym jak wtyczka miala ci sie przepalic ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Masz uszkodzone gpu i mozliwe ze tez ana/hana. W kazdym razie czeka cie serwis

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Do góry Bottom