1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1.Dysk 2. wersja lt 3. arcade

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jacek753, Wrzesień 22, 2012.

1. Jacek753

Jacek753 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, ;)

1. W środę dojdzie do mnie xbox, wpadłem na pomysł aby kupić sobie dysk wymienny np.160gb i zrobić tak :p *Ściągnąć grę na pc, *Wrzucić ją na dysk, *Podpiąć dysk do x'a (USB), *Grać :D Da się tak?

2. Sprzedający mówił że konsola jest przerobiona, niestety nie wie jaki lt. Jak to sprawdzić?

3. Xbox jaki kupiłem to arcade, właściciel mówił również że ma poprawione chłodzenie i rodd mu nie grozi, czy to prawda? Rok produkcji konsoli to 2008-07-25. Może lepiej dać teraz 30 zł na jakiś wiatraczek niż potem na nową konsolę :p myślałem nad wiatraczkiem na radiator, jakie ma wymiary ten radiator?

Mile widziane cenne wskazówki co do xboxa ;)

Ps. Proszę nie usuwać, ponieważ tylko tu mogę pisać. :)

Wczytywanie...

Poleć forum