1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1 konsloa 2 uzytkownikow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bielak01, Styczeń 3, 2012.

1. bielak01

bielak01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc,
    Niedawno zakupilem konsole XBOX slim + kinect. Na konsoli gram razem z zona.
    Przy pierwszym uruchomieniu zalozylem profil gracza nazwijmy gracz_1
    Potem podlaczylem do xbox live. Tam dostalem nazwe Burst cos tam. Nazwe ta moge raz zmienic za darmo (czy potemm tez moge odplatnie?)
    Jak gram w gry to odpalam konsole i loguje sie na profil
    Grajac w kinect Sports 2 z zona drugi gracz zawsze jest jako gosc
    Jak zdobywam achivments to oczywiscie zapisuja sie do mojego profilu.
    Czy profil XBL jest na stale powiazany z profliem na konsole?
    Moja zona tez chcialaby miec zapisywane osiagniecia. Do tego wystarczy pewno tylko zrobic profil offline.
    Czy to wystarczy zeby mogla jakos logowac sie do XBL i grac online.
    Czy z jednego profilu XBL moze korzystac kilku graczy.
    Np mam gracz_1 i gracz_2 a grajac online np Burst?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nazwe uzytkownika mozna zmienic ile razy sie chce za 800 ms point, a jesli sie nie myle to gold jest przypisany do konkretnego konta, wiec jesli Ty i zona macie osobne to zeby grac na swoich profilach trzeba miec 2 abonamenty wykupione, jesli zle mowie niech mnie ktos poprawi

4. saffal

saffal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Załóż żonie drugie konto, może być offline. Byleby była zalogowana jak gracie razem. Gold jest do konta przypisany.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum