1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1 miesiąc gold w konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DojoPL, Sierpień 17, 2009.

1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Mam pewne pytanie.Posiadam dwa konta xbox live na mojej konsoli.Na obu wykorzystałem już darmowy miesiąc grania.Wiem, że darmowy trial jest dla trzech kont.Ja na razie wykorzystałem dwa.Czy jest jakiś sposób abym mógł wykorzystać ten jeszcze jeden miesiąc na już istniejącym koncie na, którym ten darmowy trial już wykorzystałem czy nie mam takiej możliwości? Koniecznie muszę robić nowe konto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    cześć mam pewien problem: na jednym koncie wykorzystalem miesiąc golda i jak chcę dołączyć do xbl na drugim koncie wywala mi jakiś błąd (jak wpisze hasło klikam dalej wyskakuje błąd)

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wpisz inne haslo :)

Wczytywanie...

Poleć forum