1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1 profil na dwóch konsolach

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Baca, Listopad 28, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, mam dwie konsole, jedną przerobioną a drugą nie, czy mógłbym grac na nich jednym profilem, bedzie groziło to banem, prosze o odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartusieq007

bartusieq007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    no raczej tak , bo jak masz przeriobioną konsolę i grasz na livie to wyłapiesz bana . A jak miałbyś 2 konosle nie przerobione to raczej tego bana byś nie wyłapał.

4. Blehehehe

Blehehehe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    też się zastanawiałem nie dostaniesz chyba bana jeśli będziesz grał 1 profilem na nie przrobionej a na przerobionej offline i nie będziesz grał na live to nie dostaniesz bana ,,,

5. wroona

wroona Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Profil niema nic do banów. Możesz używać jednego i będzie ok.

6. Kamsztof

Kamsztof Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wroona - Ale on będzie używał jednego profilu na przerobionej i nieprzerobionej konsoli.

Prędzej czy później dostaniesz bana i używanie profilu w taki sposób jak mówiłeś nie ma nic do rzeczy.

7. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Czego ma dostać bana na konsoli przerobionej będzie grał tylko offline a na nie przerobionej online i jaki sposób mogą mu dać bana możne wprowadzili jakie zabezpieczenia na profil ale nic mi o tym nie wiadomo .

8. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ja od początku używam ten sam profil na przerobionej i nie przerobionej i ban był zawsze tylko na przerobionej. Tyle w temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum