1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1 raz xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dominik Rębiś, Luty 12, 2013.

1. Dominik Rębiś

Dominik Rębiś Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stanisławice, Radom, Poland, Poland
    Siema.
    za parę dni dostane od kolegi taty starego xboxa z 1 padem i 2 grami (nie wiem jakimi). Będzie to moja 1 konsola i mam kilka pytań.
    Wiem, że jest to najstarsza konsola, ale jeśli dostaję ją za darmo więc szkoda by było nie brać.
    W jakie gry warto się zaopatrzyć na tą konsole?
    jakie są "najnowsze" gry na tą konsole? będzie jakiś cod?
    da się grać przez internet z ludźmi przez tą konsole?
    Da się jakoś zcrackować gry na zwykłe płyty i żeby dało się je odtwarzać na xboxie?

Jeśli pytania są głupie czy coś to sorry, ale nie znam się na tym.
    Jeśli zły dział to proszę jakiegoś moderatora o przeniesienie do prawidłowego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BlackHost

BlackHost Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co do przeróbki xboxa 1 to tylko softmod a gry będziesz odpalać z dysku twardego z konsoli. Wątpię żeby cię obchodziła gwarancja ale wykonując softmoda i tak musisz ją odtworzyć i podpiąć pod PC co do tego to poszukaj na necie poradnika bo ja miałem kiedyś ale nie mogę znaleźć. Co do Liva to chyba już nie działa tak mi się zdaję bo podobno padnął naturalną i szybką śmiercią bo podobno xbox 360 wyszedł.Co do liva to bym jeszcze popytał.

4. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Live dla Xbox Classic (aka 1) jest wyłączony. Być może uda Ci się pograć coś za pomocą Xlink Kai.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum