1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1-szy miesiac gold za free nie dziala?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grecku12, Luty 17, 2013.

1. grecku12

grecku12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wczoraj po raz pierwszy podłączyłem konsole do internetu,założyłem konto po przez konsole ale jakos 1-szego miesiąca konta gold brak niewiem co zrobilem zle.Macie jakies propozycje? Czy juz ten miech poszedl w plecy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    musisz podać pewnie karte kredytową ;p aby otrzymać lub w środku pudełka musisz dostać.

4. grecku12

grecku12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    konsole to juz troche mam :p ale dopiero teraz podłączyłem do neta i czytałem ze 1-szy miech za free ale zarejstrowalem sie i niema cos pewnie zepsulem mam kod z gry na miech ale szkoda bo miech w plecy a tak bym mial 2

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Musisz uzupełnić opcje płatności.

6. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    SETH jeżeli ja stworzyłem kilka kont ale na japońskim bo chciałem 48h robiłem to moje konto gold też przepadło? :p bo 1 konto mam ale nie wypełniałem opcji płatnosci, 2 konto jest offline zrobione dla młodszego siostry syna,a 3 Japońskie. Można jakąś kredytową kartę podać taką którą akceptowała i potem zaraz usunąć? :p

7. grecku12

grecku12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak patrzylem na konsoli to tylko teraz moge kupic sobie golda a nic o bezplatnym nigdzie nie pisze wiec bede musial uzyc z gry

jeszcze pytanie do was o konto gold bo ogladalem film na yt i tam gościu mial zapytanie o miesciac za darmo czy chce wyprobowac a ja wogle nie mialem takiego pytania macie jakis pomysl co z tym ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

8. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: 1-szy miesiac gold za free nie dziala?

A konsole masz od nowości?

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D za pomocą SwiftKey Flow.

9. grecku12

grecku12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak nowka kupiona w sturnie
    dosc dlugo bez neta uzywalem ale wczoraj sie skusilem i podlaczylem zalozylem konto przez konsole krok po kroku i lipa ani zapytania o golda a teraz jak szukalem to tez nic niema zeby wykorzystac golda na miech za darmo

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum