1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1 vs. 100 Beta już 10 lipca :)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nakoz, Lipiec 7, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Właśnie zobaczyłem tego news-a w Inside Xbox na live! Beta wersja 1 vs. 100 już za 3 dni :p Dla nie wtajemniczonych oto info o grze:

1 VS 100 jest teleturniejem nadawanym w kilkunastu krajach na świecie, m.in.: USA, UK, Australia, Białoruś, Niemcy, Francja, Rosja itd. Do Polski jeszcze nie zawitał, ale niewykluczone, że pojawi się wkrótce w jakimś TVN czy Polsacie. Idea jest prosta: jeden przeciwnik (zwany The One) ma za zadanie wyeliminować 100 osób (zwanych Mob albo The Mob). The One razem z Mob odpowiadają na pytania. Jeżeli The One odpowie źle to odpada, a jeżeli odpowie poprawnie, to odpadają członkowie Mob, którzy odpowiedzieli błędnie. Tym sposobem The One ma za zadanie wyeliminować wszystkie 100 osób. Im więcej graczy spośród Mob wyeliminuje The One, tym więcej może wygrać (po bodajże czwartej rundzie może wybierać albo kasę, albo kontynuowanie gry). By nie było za trudno, ma 3 podpowiedzi, które można nazwać kołami ratunkowymi. I tak dostajesz doświadczenie podobne do tego, które śledzisz w Milionerach.

(źródło informacji: http://konsolowisko.pl/index.php?t=item&id=598)

Nie czuje się aż tak pewnie w Angielskim ale może spróbuję zapraszam i od razu proponuję petycję w sprawie Polskiej wersji i może jednocześnie polskiego live! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Przy okazji warto dodać ,że będzie wymagany dysk twardy (chyba ,że ktoś wrzuci na neta i będzie można zgrać na płytkę) i potrzeba byś złotym użytkownikiem XBOX LIVE!

4. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Mam pytanie dotyczące tego teleturnieju 1 vs. 100: w jakich godzinach się to odbywa? Jak jest podana godzina np. 1 am, to jakiego regionu USA dotyczy ta godzina?

5. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zależy to od regionu raczej.

Gra nie tylko wymaga twardego dysku... wymaga też dobrej znajomości angielskiego i zagadnień z innych krajów. Więc sprawdźcie wpierw czy spełniacie te wymagania :p

6. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Nie znoszę teleturnieji :]. Dla mnie mało atrakcyjna gierka ;)...Ale sam pomysł ciekawy.

7. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bardzo ciekawa i gierka a na dodatek za darmo(w tej kwesti chyba nic sie nie zmienilo?).Znajomosc angielskiego na b.wysokim poziomie obowiazkowa bo raczej pytan typu how a u? nie bedzie

8. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Wirahha, gra jest dla użytkowników GOLD, tylko. Więc nie do końca jest darmowa.

9. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I tak wiekszosc ma golda a za gre nie placisz... Ja mam nadziej ,ze gra doczeka sie polskiej wersji jezykowej.Bylo by bueno:rolleyes:

10. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Póki nie bedzię polskiego live'a nie doczekamy się na spolszczenie 1vs100. A gra w teleturnieje nie w naszym ojczystym jezyku jest bardzo trudna. Nawet w tym przypadku bardzo dobra znajomosc angielskiego nie wystarczy, bo pytania zapewne beda tyczyly sie kultury amerykanskiej i beda trudne dla nas tak jak dla amerykana odpowiedz na pytanie kto odpadl w 7 edycji tanca z gwiazdami jako pierwszy.

PS. Ale trzeba przyznac ze darmowa gra dla kazdego Gold'a to fajna perspektywa

11. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Worms z arcade maja spolszczenie. A wiec moze i tu :confused:

12. litorTM

litorTM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-stok
    Zobaczcie na youtube jak gra zeratul fajne to nawet jest, ale z tymi reklamami to przesadzili, tak czy siak szkoda, że dysku nie mam

13. MadMax

MadMax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli są odpowiedzi A,B,C,D to można strzelać może akurat ktoś będzie miał szczęście.

14. LowMen

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Czy ktoś by mógł odpowiedzieć jasno i wyraźnie na pytanie? Jak na Live pisze że to będzie się odbywać o 1 AM to, o której w Polsce?

15. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Ja tam podziękuje, nie chodzi o znajomość języka angielskiego, ale o znajomość kultury amerykańskiej. Chociaż sądzę, że M$ da jakąś blokadę na PL.

16. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    1 am to chyba 1 rano :D Więc u nas powinno być o 7 nad ranem ;)

17. qmenos

qmenos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    grałem w beta... co pare dni jest beta o roznych godzinach :> ja akurat gralem o 1 w nocy gierka fajnie tylko no duzo amerykanistyki i czasami ciezko z pytaniem ale ogolem mi sie podoba :D polecam

18. Slighty

Slighty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PL
    Niech w końcu zrobią coś w kierunku polskiego live'a bo to już jest żałosne..

19. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja grałem w to nie mając Golda tylko Silver. Dziwne ale prawdziwe.

20. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Wszystko zależy od tego na jaki region masz konto. Jutrzejsza premiera dotyczy rynku UK (nie wiem kiedy jest w USA) jeśli masz konto na europę to do podanej godziny dodajesz jedną i masz czas Polski czyli 1 am to 2 rano :D. Jak na usa to poszukaj jakie są różnice czasowe. am to rano pm po południu. Jasno ?

21. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dziś o 20.30 zaczyna się gra, trwa do 22.30. Nie wiem na jakich zasadach, bo planuje zobaczyc o co chodzi dopiero. Ogolnie zasady znam tego teleturnieju ale nie w wykonaniu x live :).

Jak ktos sie chce przylaczyc to na live jest ogloszenie i mozna sobie przypomnienie ustawic.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum