1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1 vs 100 ,pomocy...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez vantom, Wrzesień 4, 2009.

1. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,
    mam maly problem z ta gra, mianowicie:
    W srode ustawilem sobie przypomnienie ze w czwartek o 21:30 jest gra, no i ok wszystko pieknie, przypomnienie w czwartek wyskoczylo, ale.... nie umiem wlaczyc tej gry.
    No wlasnie i tu moje pytanie, jak ja w ogole wlaczyc? gdzie jest jakis "start"?
    Przypomnienie ustawialem albo w "Spotlight" albo w "inside xbox" nie pamietem, ale na drugi dzien po ustawieniu zniknelo z tamtad 1 vs 100.
    Konto na UK.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie zagrasz , gdyż ta gra jest objęta od jakiegoś czasu blokadą regionalną więc z terytorium PL nie ma mowy o graniu.

4. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    1vs100 jest grą ograniczoną czasowo, więc można grać tylko o określonych godzinach i może dalej jest to ograniczenie regionalne które nałożyli przez wakację, że tylko USA może grać. Nie wiem bo nie bawi mnie ona już :). Nic nie wygrasz, tzn ultra ciężko, a poza tym tam jakieś maszyny grają, po 40 dobrych odpowiedzi, świetny czas....

5. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    a tak od razu, co tam można wygrać?

6. vantom

vantom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No wiem ze w konkretnych godzinach mozna grac, ale przeciez jak tylko byla premiera to mozna bylo pograc. (niestety w dniu kiedy byla premiera skonczyl mi sie gold i chce zobaczyc jak sie gra).
    No to jak lipa to trudno... ale dzieki za pomoc

7. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Nom ta gra była ogólnodostępna na początku, chyba nawet ze 3 tygodnie. Ale później doszła możliwość wygrania laptopa, jakieś konkursy z nią związane i ograniczyli ją tylko do USA. Może kiedyś wróci...

8. VanDreadPL

VanDreadPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli znowu nas ograniczają , nie powiem dobijające

Wczytywanie...

Poleć forum