1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

10 odpicowanych wnętrz aut w tym też ''xbox''

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Big Boo, Sierpień 26, 2009.

1. Big Boo

Big Boo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    10 odpicowanych wnętrz aut

Jeśli podziwialiście kiedykolwiek efekty programu "Pimp My Ride", to i te projekty zapewne znajdą uznanie w waszych oczach. Oto dzieła prawdziwych ekstremistów tuningu.

#1. Samochód - Xbox

Twórcą tego wnętrza jest firma Suzuki. Mimo dziecinnego wyglądu, zapewniam Was, nie zostało ono wykonane przez maniaka gierek na Xboxie z talentem dekoratorskim.

#2. Hello Kitty Pink plastic

Wnętrze to zostało zaprezentowane po raz pierwszy na targach w Tajlandii w 2008 roku. Zdecydowanie zaprojektowane do użytku płci pięknej. W oczy rzuca się kierownica w kształcie głowy kotka, która, oprócz niecodziennego wyglądu, jest również bardzo przyjemna w dotyku.

#3. Alpine 2003 Honda Civic Si

W środku jest chyba wszystko. Firma Alpine wydała ponad ćwierć miliona dolarów na to cacko. Ten samochód jest tak napakowany elektroniką, że spokojnie można nazwać go bezprecedensowym.

#4. Samochód udekorowany domowym sposobem

Z pewnością przyozdobienie takiego samochodu zajęło sporo czasu i pochłonęło sporo koralików. Ktoś, najprawdopodobniej, odpicował swoje auto na potrzeby klubu " The Purse"

#5. Wnętrze w stylu retro

Dla tych, którzy wciąż kręcą nosem na nowoczesne dizajny. Witamy z powrotem w zamierzchłych czasach!

#6. Tęczowy samochód

To autko musiało należeć do prawdziwego wesołka.

#7. Kudłate autko

Idealny samochód dla par, które lubią się przytulać. Jeśli jednak jesteś osobą samotną, cóż... rozłóż siedzenie i przytul fotel.

#8. Bling bling

Cóż, na pewno nie jest niewygodne... Można śmiało powiedzieć do pasażera: "Stary, czuj się jak u siebie w domu".

#9. Samochód z fotelami obrotowymi

Niezwykle użytecznym elementem tego wnętrza są obracające się fotele, w tym i fotel kierowcy. Nie ma nic lepszego niż rozmowa w cztery oczy z kolegą siedzącym z tyłu przy prędkości 100 km/h.

#10. Różowy Louis Vuitton

"Mam już torebusię, mam nowe buciki, teraz kupię sobie autko... Kocham autka!"

Źródło PL : 10 odpicowanych wnętrz aut - Joe Monster
    Źródło ENG : http://www.thetoyzone.com/2009/blog/10-awesome-pimped-car-interiors/

Spodobało się [​IMG] ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Zajebiscie , tylko ze zdjecia zablokowane :/

4. skols

skols Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kw
  5. Big Boo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiedziałem, że zablokowane będzie na następny dzień ;/ Poprawiłem innymi linkami gdzie nie wygaśnie ;)

6. PioSza

PioSza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Trzecie autko kozackie :D

7. Big Boo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Autko #3 ma więcej fotek dlatego bo tylko do niego znalazłem wiecej :)

#EDIT

Do samochód xbox znalazłem jeszcze jedna fotke

Wczytywanie...

Poleć forum