1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

100 Hz TV - warto ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Doopan, Luty 18, 2009.

1. Doopan

Doopan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    czy warto inwestować w TV z tzw. 100 Hz do gier na klocku ?

Pzdr:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Oczywiście, że warto. Obraz tak nie smuży i jest dużo płynniejszy.

4. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Zależy za ile i jaki telewizor :)

5. Mr_Bartek

Mr_Bartek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarnolas k. Nysy
    mam telewizor LG z funkcją 100Hz i nie da sie grać.

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Jak to ?

a tv 200Hz ?

7. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jesli chodzi o lcd czy plazme to warto! sam mam bravie 2 jeszcze 50 hz w sumie ok, ale gdybym mial wybierac jeszcze raz bralbym 100hz. Jesli juz kupowac to 100hz i mysle ze full hd mimo wielu glosow ze hd ready tez ok. A i w domu tez mam lg 100hz i sie niej da grac ale to jeszcze crt powyzej 30 cali :p
    A i rowerser im wiecej herzow tym lepiej.

8. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czemu sie nie da grać na tym crt LG 100hz??

9. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w porownaniu z 40 pare cali full hd ;) tak naprawde da się grać ale różnica w jakości itd Przeszkadza mi też 60hz jakie dostaję od xboxa. CRT idealne dla ps2, ale juz chyba nie do nowszych konsol. Chociaż crt nie jest dobrym określeniem na tv jeśli mamy już być szczegółowi ;)

10. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Przy 100hz na LCD powstaje efekt " teatralny " co nie każdemu się podoba. Jak ktoś nie wie jak to wygląda to polecam wybrać się do teatru :).

11. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam telewizor 100Hz LG Flatron (KINESKOPOWY), i tu się pojawia problem go gry na PAL 50 Hz (oficjalny standard panujący w Polsce !) chodzą miodzio bez problemów... jednak większość gier jest na 60 Hz a telewizor sobie z tym nie radzi, obcina część pasma z kolorów i duplikuje nie te klatki co trzeba, wynika to z tego że dostaje sygnał analogowy i pobiera jak sądzę klatki z przesunięciem dlatego obraz na telewizorze nie jest taki jaki powinien być...

12. egon24

egon24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem na JVC 29 cali crt 100HZ dopóki nie spróbowałem Sony lcd 40W4000 50HZ. Najpierw szok z przejścia oczywiście na plus . Po tygodniu testów okazało się że do gier może być ale do tv dla sygnału SD czyli zwykła satelitka nie dało się tego pogodzić . I teraz decyzja czy dopłacić do 100HZ czy wybrać plazme ?
    Od dwóch tygodni mam panasonic 42 PZ85 oczywiście plazma full HD I stwierdzam że "wycedziłem" z tego co oglądałem i czytałem najmniejsze zło , jestem bardzo zadowolony . Pięknie daje sobie rade z sygnałem Sd (zwykła satelitka nie HD) Oraz na xboxie 360 . Jeśli ktoś zacznie poównywanie zużycia prądu to polecam sprawdzić dokładnie mi wyszło SONY LCD 40CALI 100HZ OKOLO 300W , PANASONIC 42 CALE 309W średnio.

13. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chłopaki, ale z tego co wiem to 100hz na crt a lcd to dwie różne rzeczy ;]
    Co do LCD opinie są różne, czytałem że przy grach występuje zjawisko "aury" dookoła obiektów, ale nie wiem ile w tym prawdy.
    Ja osobiście wybrałem 100hz bez FHD bo w sumie poco?
    Wydaje mi się że na kloca nie wyjdzie już wiele gier w FHD, jesli w ogóle jakaś jeszcze wyjdzie.
    Poza tym przy 32" (taki mam) musiałbym się naprawdę dobrze przyglądać żeby wyhaczyć pixele ;]
    Porównywałem obraz na starszym modelu LG gdzie było widać smużenie, na 100hz nie ma smużenia (chyba że przystawisz nos do matrycy) i do tego obraz jest bardziej ostry.
    No a co do kablówki to już w ogóle różnica kolosalna
    Oczywiście jeśli ktoś może wydać ponad 2500 to polecam brac tv z 100hz i FHD ;]

Wczytywanie...

Poleć forum