1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

100% w GTA IV - błąd?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez biniu, Sierpień 4, 2009.

1. biniu

biniu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam pewne obawy czy moje gta IV nie jest zabugowane i że niemożliwym będzie zdobyć 100% w grze...

1. Ukończyłem fabułę (wybrałem opcję DEAL) a na radarze mam ukazaną ikonkę misji dla Berniego... czy tak powinno być (nie dzwoniłem do niego).
    2. Lista 100% - Artykuł - GTAIV.PL - newsy, artykuły, download, wszystko o GTA4 Napisane jest tu, że aby zdobyć 100% muszę odblokować specjalne zdolności Romana, ale jak to zrobić skoro on jest już martwy? Być może muszę odblokować te umiejętności, ale tylko ŻYWYCH?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ALMI

ALMI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli roman nie żyje to wystarczy odblokować aby jacob przywoźił bron brucie latał heli i packie bombe a dwayne wysyłał ci kumpli.

4. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Ikonke B masz od Berniego albo od Bruciego i stoi tam infernus .

5. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Dlaczego u Ciebie roman nie żyje?! To ile jest możliwości przejścia tej gry? :O

6. Adam Sz

Adam Sz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pod koniec gry masz możliwość wyboru - DEAL i REVENGE ;) Jeśli wybierzesz deal Roman straci życie.

7. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    to oznacza ze gra moze toczyc sie dalej poprzez supporty u Romka ja przedluzymy mu zycie ^^
    aha i jeszcze co do 100% dla leni:
    http://gta.net.pl/378,artykul,gta.html

Wczytywanie...

Poleć forum