1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1000GS w grach , temat zbiorczy!

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez Marydson, Grudzień 26, 2010.

1. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    Czy robicie calaki w grach? Ja mecze sie z calakiem w modern warfare , na veteranie niektore misje to masakra , mam ponad 500gs i mam zamiar calaka zrobic!:D
    Pochwalcie sie swoim calakiem , zdjecia milo widziane .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam calaka w Assassin's Creed 2 :) Nie będę robił foty bo na CRT nic nie widać :)

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Ta, jak to jest trudne to zobaczysz na misjach specjalnych - ostatnie missje z juggernaut'ami hehe.

Ja mam 910 ;]

Nie mam ani jednego calaka. ;)

5. Dominiqpl

Dominiqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    No ja też sie męczyłem z veteranem w call of duty ale jak w pewnym momencie może sie to wydawać nie wykonalne ale jednak jest troche cierpliwości i bedzie git .

6. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów

misje specjalne sa w mw2 , ja robie calaka w 1nce , tam gdzie slawne jest osiagniecie z tym epilogiem w samolocie , ze masz 40 sekund na przebicie sie i uratowanie zakladnika , najtrudniejsze osiagniecie w grze , ale mam czaas:)

Np w telewizyjnym studiu z 40minut na weteranie sie meczylem , tam w glownym pomieszczeniu a misje 'Safehouse' robilem przeszlo godzine , tam gdzie sie chodzilo od domu do domu i szukalo zloczyncy! Ale cierpliwosc poplaca a osiagniecia daja wieeele satysfakcji :)

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie robie calaków, nie widze w tym najmniejszego sensu, jeśli wpadnie przy okazji gry to okej, ale tak ogólnie to robie tylko te najprostrsze acziki

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja narazie "calaków" nie robie, może później.. ;p

9. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja mam jednego całaka w AC 2 zrobiłem go dlatego że gra mnie tak wciągnęła jak narazie żadna inna na x'ie

10. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    Ja calaki robię jak mam dużo wolnego czasu (np w ferie) i jakaś gra wyjątkowo mi się podoba. W RDR mam 1495/1500 G ponieważ jedno feralne osiągnięcie za 5G jest zglitchowane.

11. Misieksc

Misieksc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
  12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Proszę bardzo, nie gram na LIVE dlatego niektóre gry są nieaktualne - dzisiaj może zaktualizuję - mam ok 20100 GS

13. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W tej chwili scałkowałem 27 gier w tym 3 arcade, Ostatnia scałkowana gra to Alan Wake (1500/1500). Teraz gram w Batmana:AA . Dopiero zaczynam, ale mam w planach wbić 1000 gs.

14. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    jeszcze w żadnej nie zrobiłem i jakoś mnie to w ogóle nie martwi nic za nie nie kupi chociaż jak nie mam w co grac a już przeszedłem dany tytuł to zobaczę jakie dali wyzwania

15. Duster1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Za prestiże w codzie też się nic nie kupi:) Poza tym jest mnóstwo osiągnięć, które nie lada wyzwaniem czasowym/skillowym, więc jak wskoczą to jest satysfakcja :)

16. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja mam tylko w need for speed most wanted bo tam jak wiadomo wystarczy gre przejsc. Ogolnie to na sile nie robie osiagniec jak wpadnie to bedzie... :D Swoja droga dziwi mnie fakt ze jeszcze nikt nie napisal ze ma calaka w avatarze burning earth (czy jakos tak) bo przeciez tam calaka w 2min mozna zrobic :D

17. Duster1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No , ale też trzeba skądś wziąć tego crapa. Bo ja kasy na to bym nie wyłożył :) Może jak by nie miał blokady regionalnej w games on demand byłoby inaczej.

18. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Temat w sam raz dla mnie : D to tak, sam sobie taką zasadę ustanowiłem, że gry które ja kupuje, które są dla mnie przezeń kupione wyciskam z nich calaka, co niestety rzadko się udaje, bo niektóre achievementy są chore/głupie/naciągające do wydatków. Mam tylko 2 calaki (AC 2 i Naruto UNS 2)

- do Bad Company 2 mam 1000gs/1000gs ale calaka nie mam, bo potrzeba wykupić za msp pakiet SPECACT i zrobić odznaczenia
    - Naruto The Broken Bond - też mam 1000gs/1000gs ale nie zdobyłem ostatniego achieva za 0gs zostać Hokage w necie, czyli ~ 75 wygrane pod rząd
    - AC: Brotherhood - 3 osiągnięcia na multi brakują mam 940gs, brak liva :/
    - Fable 2 GOTY - 1280/1350, brakują 3 achievementy, które TERAZ nabijesz jedynie poprzez pomoc od gracza który już ma calaka, a spotkać takiego po kilku latach od premiery gry to jest trudno...
    - Mass Effect 1 - 2 dni temu kupiłem z cyfrowej dystrybucji, niby wszystkie offline, ale już widzę że przez chciwość M$u nie wbiję calaka, bo do calaka jest potrzebne dlc a nawet dwa, o łącznej wartości 200gs...

Ogólnie wbijanie achievementów to jest dla mnie jeden z ważniejszych celów grania w grę. Czego żałuję że się w pewien sposób od nich uzależniłem, bo często ponad dobrą zabawę i fan z gry stawiam wymordowanie nerwów i zdobycie achievementa...

19. Duster1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hej Draiger akurat szukam ludzi do broken bonda na hokage! Co fable, to nie wiem które achivy ci chodzi , ale jeżeli chcesz mi dać prezent i nabić streaka w walce, to ci pomogę :) Co do dodatków: jak kupujesz te tańsze punkty m$ to nie boli tak bardzo. Najbardziej wkurzają mnie gry , które mają na siłę multiplayera i związane z nimi osiągnięcia (większość czasochłonnych ) , a ludzi nie ma skąd brać (Signularity, Dark Messiah)

20. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam "calaka" zrobionego w następujących grach:
    Assasin's Creed,
    Assasin's Creed II,
    Bayonetta,
    Bee Movie The Game,
    Castlevania Lords of Shadow,