1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

10m kabel HDMI nie działa z X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fixxxer1, Listopad 29, 2014.

1. Fixxxer1

Fixxxer1 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Kupiłem taki oto kabel HDMI-HDMI:
    Kabel HDMI/HDMI v1,4 10m VITALCO GOLD płaski (4794849097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    żeby zatynkować go w ścianie i podłączyć pod projektor. Przed osadzeniem go w ścianie postanowiłem najpierw przetestować, żeby robota nie poszła na marne.
    Podpiąłem więc go pod X360 (MW3 edition) i TV LCD HD Ready i... nic. Żadnej reakcji TV na konsole, czarny ekran. Podpiąłem więc kabel pod Xtreamera (media player) i wszystko ładnie poszło, to samo z tunerem DVBT. Normalnie konsola jest podpięta oryginalnym kablem Microsoftu, zmieniałem wejścia w TV (2szt) i nic, w obu tak samo.
    Nie wiem co teraz zrobić z tym kablem, czy to jest jego wina czy X360? Kabel niby jest w technologi 1.4 High Speed, więc nie radziłby sobie z X360?
    Sumując - X360 podpinany pod TV kilkoma krótkimi kablami HDMI działa bez problemu, podpięty zaś 10m kablem nie daje obrazu. Sam kabel sprawdzany na innych urządzeniach i działa bez problemu.
    Co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a próbowałeś reset display zrobić ?

włącz X'a bezprzewodowym padem wciskając przycisk GUIDE - jak ruszy wciśnij Y i trzymaj wciśnięty - i wtedy wciśnij RT

może to pomoże...

1 osoba to lubi.
  4. Fixxxer1

Fixxxer1 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Już wiem o co chodzi. Wcześniej podpinałem kabel nie zaglądając za konsolę, teraz zajrzałem i zorientowałem się o co chodzi.
    Obudowa wtyku jest dużo szersza niż w standardowych kablach, przez co nie mieści się w wyprofilowanym miejscu w konsoli i wtyk nie wchodzi do końca w gniazdo.
    Niby głupota, a nerwów mi napsuła.
    Muszę teraz sprawdzić jak wygląda wejście w projektorze, czy nie zrobili takiej głupoty jak Microsoft.
    Dzięki Drzazga78 za propozycję!

Wczytywanie...

Poleć forum