1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

11 ekskluzywnych gier na Xbox 360 w 2011 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Nikolai, Styczeń 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Każda platforma ma swoje „ekskluzywy”, czyli gry, które wydane są wyłącznie na nią. Co prawda zdarza się, że jakiś czas później powstają konwersje na inne konsole czy PC, ale i tak posiadacze tej pierwszej mogą powiedzieć: e, ja już to dawno skończyłem. Oto wybór 11 ciekawych gier, z których skorzystają tylko posiadacze Xbox 360. Jest im czego zazdrościć? Oceńcie!

1. Gears of War 3 – czteroosobowy tryb kooperacji, trzy bohaterki i akcja, jaką lubi każdy rasowy gracz. Nic dodać, nic ująć.

2. Avatar Kinect - czyli tytuł pod kontroler ruchowy Microsoftu. Niektórzy zarzucają, że to zrzynka ze znanego na Nintendo Mii, innym kojarzy się to z uboższą wersją Simsów. Cóz, zobaczymy.

3. Child of Eden – rytmiczna gra akcji. Mówi Wam to coś? Mi niezbyt, podobnie jak trailer tego tytułu.

4. Forza Motorsport 4 – czyli noga na gaz i jedziemy. Gwarantowana kompatybilność z padem i Kinectem.

5. Halo: Combat Evolved Remake – tytuł to nie do końca potwierdzony, ale źródła dobrze poinformowane twierdzą, że znajduje się w produkcji.

6. Project Draco – bitwy powietrznych smoków mogą okazać się hitem 2011 roku!

7. Rise of Nightmares – horror. I bynajmniej nie chodzi o Red Ring of Death :)

8. Kinect Star Wars - czyli każdy może machać mieczem świetlnym. Może być uroczo. Sith czy Jedi? Decyduj!

9. Haunt – rodzinna zabawa polegająca na wspólnym penetrowaniu opuszczonego domu. Domu Adamsów?

10. Steel Battalion: Heavy Armor - mech mecha mechem pogania

11. codename D – slasher z użyciem Kinecta, o którym póki co guzik wiadomo.

No i na co Waszym zdaniem warto czekać? Jako że strzelanek mam chwilowo dość, a wyścigów nie lubię, ciekaw jestem Child of Eden oraz Haunt. Może i Rise of Nightmares chwyci mnie za serce? No cóż, zobaczymy. A jutro przyjrzymy się, co odpalimy na PS3.

źródło : 11 ekskluzywnych gier na Xbox 360 w 2011 roku – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cóż poradzić, wygląda na to że PS3 i w tym roku będzie mieć lepsze exclusivy. Jedyna dobra gra w którą zagram z tej listy to GoW 3

5. Bartush

Bartush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Ja się cieszę, że mam Xboxa. Ale gdzie tym exclusivom do PS3? GT< Forza, GOW3 > Killzone 3, ale nie ma odpowiedzi na jakieś Uncharted, Heavy Rain czy coś takiego. Bynajmniej czekam ja z niecierpliwością na Gearsów.

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Gearsy i nic więcej ciekawego nie ma :)

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Gears of War 3 i Forza 4 only :)

8. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Powiem krótko ta lista jest żałosna .

9. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba większość ludzi będzie czekało na te 2 gierki Gears of War 3 i Forza 4.No zapowiada się ciekawa,nic tylko czekać

10. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    MS podporządkował rok 2011 Kinectowi, szkoda przynajmniej Gears of War 3 będzie : P

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak tak narzekacie że niby PS3 ma lepsze ex'y to idźcie stąd i nie jęczcie ... Bożeeeee

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie ma co, Xbox ma zaj*biste exy.

13. MaverickPL

MaverickPL Guest

Ano niestety, bidne te exclusivey... zwlaszcza ze "polowa" to exclusivey tylko dlatego ze sa na kinect'a :)

14. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nic tylko poczekać na GoW 3 , sprzedać X'a i zainwestować w PS3, może do tego czasu wyklaruje się sytuacja z CFW na PS3 :)

15. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Żadna z nich mnie nie interesuje :(

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.