1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

11 milionów graczy kupiło World at War

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 16, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Activision lubi cyferki. Trudno im się dziwić, w końcu każda firma chciałaby móc chwalić się co jakiś czas kolejnymi milionami sprzedanych gier. Seria Call of Duty nadaje się do tego wyśmienicie. Activision poinformowało wczoraj, że nabywców znalazło już ponad 11 milionów kopii World at War. To tak, jakby każdy mieszkaniec Szwecji kupił grę dla siebie, a 2 miliony z nich postanowiłoby kupić jeszcze jedną. Ot, tak dla pewności, albo na prezent dla wujka z zagranicy. Robi wrażenie, ale Activision chyba to nie wystarcza.

Destructoid dotarł do tajemniczej ankiety, która sugeruje, że wydawca Call of Duty bada skłonność graczy do wykupienia specjalnego abonamentu, który dawałby im dostęp do specjalnych przywilejów w rozgrywce wieloosobowej (dostęp do dodatkowych map, opcji dostosowania wyglądu, trybów, wyzwań itd.). Brzmi to dość karkołomnie, ponieważ moim zdaniem dzielenie sieciowych graczy na lepszych (bogatszych) i gorszych nie jest dobrą drogą do budowania społeczności. No, ale może idzie nowe - zamiast kupowania dodatków płacilibyśmy wydawcy co miesiąc $5 i mieli dostęp do nowości dzięki abonamentowi. Miejcie jednak na uwadze, że ankieta równie dobrze może być tylko wybrykiem jakiegoś znudzonego pracownika biurowego.

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fitmax

Fitmax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nigdy nie rozumiałem fenomenu shooterów on-line. Banda ludzi biegających w koło bez sensu starająca się nawzajem zatłuc. Gdzie tu przyjemność ? Ani tu pomyśleć, ani porozmawiać z druga osobą jak chociażby w jakimś RPG on-line. Bez sensu zupełnie. Nigdy nie grałem w żadnego shootera on-line i nigdy mnie nie ciągnęło. Jak mnie kiedyś w kawiarence posadzili przy jakiejś takiej strzelance to po pięciu minutach odszedłem. Nudy przez wielkie "N"...

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Fitmax- Ja też nie rozumiem, co innego jak grasz z kumplami, kafejce czy w jednym domu emocje są znacznie większe. Nigdy nie grałeś?? Może warto spróbować?
    Dlaczego nie można rozmawiać? Skype np. obgadac kto co i jak robi, ty pilnuj ty ze mną, wy dwaj tam, gra nabiera większego tempa, a i frajda jest przy tym wielka. Ale to jednak musi być gra z kim kogo chociaż troche się zna, bo jednak takie musowo-losowe partyjki z niewiadomo kim, faktycznie mogą się nudzic. Chyba ze taka gra kogoś bawi, to moooże...

A teraz kilka słów związanych z tematem: zdziwiłem się gdy przeczytałem to info CoD5- 11mln.?? Takie pójście za ciosem, i wprowadzenie abonamentu może się okazać dosć skutecznym sposobem na dodatkową gotówkę, no bo przecie mało jest takich graczo maniaków? Ludzie potrafia wydawać krocie na WoWa i Tibie, a CoD jest niewiele mniej popularny.

5. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Należą się gratulacie Activision, jednak pomysł na dodatkowy abonament jest nietrafiony .Moim skromnym zdaniem z tymi dodatkowymi opłatami to beznadzieja, nie dość, że ludzie płacą za konto golden na livie to proponują kolejne wydatki ;/

6. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fajnie ,że udało im się osiągnąć tak wysoki wynik :)
    Ale grałem w Counter-Strike'a 1.6 ( wiem,wiem) i też stwierdzam ,że nie ma ŻADNEJ frajdy ... .

7. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Skoro Cie do tego typu gier nie ciagnie to po jakie licho okreslasz taka rozrywke jako "bezsens" i "nude"? Swoje zdanie mozesz (i powinienes) miec. Rownie dobrze za chwile ktos tu moze napisac to samo o RPG'ach... O gustach sie nie dyskutuje.

A firmie naleza sie brawa, ze tak licznie i chetnie jest kupowana.

8. przezchlebian

przezchlebian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    przezchlebie
    nie ma to jak 4 kumpli z headsetemi i gra w GoW 2:)

9. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    CoD V to Najlepszy Shooter w jakiego kiedykolwiek gralem...A Stwierdzenie ze Shhotery Sa nudne jest nie na miejscu...Moze po prostu nie potrafisz w takie gry grac?? Albo Moze sie boisz.... Grajac 6 Osobowym skladam w np. Search And Destroy zabawa jest wysmienita...i jak dla Mnie nie powinno byc zadnego abonamentu na jakies plusy w grze...i tak place 800 pkt za kazdego map packa i to powinno im wystarczec...Ale sadzac po mnie jesli bylby ten jakis tam abonament to tak czy inaczej bym go wykupil bo musialbym to miec ;D I Nie byc ,,Outsiderem'' ;)Tyle mojego :) pzDr

10. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Fitmax ja np preferuje fpsy jeśli chodzi o grę online. Mówisz, że nie ma żadnego myślenia itp odpowiem tak masz takie zdanie dlatego, że nie grasz ( nie mówię o każdej grze, ale o tych na które warto zwrócić uwagę bo nie są to typowe arcade'ówki). Co do komunikowania się to Vagner napisał, że można używać skype'a co tak naprawdę nie jest dobrym rozwiązaniem. Od tego są programy jak TS czy Vent. Jest jeszcze 1 sprawa czy ktoś gra w fpsy na konsoli czy na PC. Osobiście preferuję grę na PC. Wiadomo lepsze sterowanie, lepsza komunikacja, możliwość wyboru serwerów, specjalnie przygotowane mody dla wojen klanów w ligach, darmowe patche i dodatki... długo by można pisać. Pewnie zaraz ktoś zacznie się kłócić, że na konsoli jest lepiej, że można się przyzwyczaić ale moim zdaniem wynika to z tego, że nie grał w takie gry na PC lub konfiguracja PC nie pozwala mu na to lub jest zakochany w swojej konsoli do tego stopnia, że uważa iż każda gra jest wprost stworzona do tego aby grać w nią na konsoli. Ja osobiście nigdy nie przeniosę się na grę online w FPSY na konsole przynajmniej do czasu kiedy będzie to dopracowane i naprawdę rozbudowane przynajmniej jak na PC teraz. W niektóre gry wolę grać na PC a w niektóre na konsoli i to jest zrozumiałe. Co do tego abonamentu to głupota, natomiast jeśli mappacki są płatne to też nie jest to w porządku... jest to troche dyskryminacja bo taki gracz który gra na PC ma to za darmo. Tyle z mojej strony.

11. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    JCK- no tak skype'a dałem tylko jako przykład. Uważam też że zadnej kłótni na temat na czym lepiej sie gra w FPS online, nie będzie. Takie rozgrywki zawsze były i pewnie będą dominować na PC. Podałeś już wystarczająco dużo powodów dlaczego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum