1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

11 minut z Just Cause 2 na x360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Tomek2009, Listopad 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tomek2009

Tomek2009 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Twórcy wypuścili kolejny opatrzony komentarzem gameplay pokazujący jedną misję z Just Cause 2. Czas by na świecie zapanował chaos!

YouTube - Just Cause 2 Mechanics Walkthrough

W dobrą stronę ewoluuje seria Just Cause, co? Pomysł z chaosem strasznie mi się podoba, serio, aż dziw bierze, że dopiero teraz ktoś zrobił grę z otwartym światem, która opera się na tym, co wszyscy lubią robić w nich najbardziej, czyli rozpierdzielaniu wszystkiego w zasięgu wzroku.

Motyw linki zaczyna mi się już jednak lekko przejadać – tak, jest fajny, ale to już któryś z serii gameplay i twórcy pokazują cały czas te same sztuczki. Czyżby Just Cause 2 jechał tylko na tym jednym pomyśle, przez co dość szybko stanie się powtarzalny? Barnaba mówił mi, że nie, ale on spędził w tym świecie tylko kilka godzin i tak naprawdę nikt nie wie jak gra sprawdza się na dłuższych dystansach. No cóż, zobaczymy, ale na razie jestem jeszcze optymistycznie nastawiony i to pomimo tego, że strzelanie jest tak samo drętwe, jak w części pierwszej.

A Wy co sądzicie o Just Cause 2?

źródło:11 minut z Just Cause 2, czyli jeszcze więcej chaosu i zabaw z linką | Gamezilla

ja się już nie mogę doczekać:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze, Super Gameplay. Z niecierpliwością czekam na ten tytuł. NIestety kontynuacje "wielkich" tytułów zawiodły (Modern Warfare 2, Assasins Creed 2), ale mam wrażenie że ta właśnie gra jest takim uśpionym tygrysem. Jestem przekonany że będzie dawać mnóstwo radości z grania choć nie podobała mi się pierwsza część. Ja stawiam na Just Cause 2 !

4. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nooo... jedynka mi nie przypadła do gustu, ale widzę, że 2 będzie kozacka. Wszystko rozwala się jak w Red Faction!!

Sorry za offtop, Valkorn... MW2 i AC2 zawiodły? Hahahhahaha... błagam... skończ waść wstydu oszczędź.

5. Valkorn

Valkorn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To tylko moja opinia, ale może powiesz mi że MW2 zasługuje na oceny pokroju 9/10 ? To najbardziej męcząca gra w jaką grałem, przesadzili z respawnującymi się wrogami, cały czas praktycznie strzela się na oślep. Po prostu przedobrzyli chcąc utrzymać ciągłą akcje. Co do AC 2 mam wrażenie że gram w pierwsza częśc, gra nie zmieniła się pod względem graficznym (chodź to nie jest ważne). Mam wrażenie że miasta są "poukładane" tak samo (głównie chodzi mi o dachy). Ja oczekiwałem od tych tytułów więcej. Powtarzam jednak, to tylko moja opinia.

6. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja się nie mogę doczekać, uwielbiam takie gry :p Jeżeli można zapytać to kiedy jest data premiery :>?

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    "Pomysł z chaosem strasznie mi się podoba, serio, aż dziw bierze, że dopiero teraz ktoś zrobił grę z otwartym światem, która opera się na tym, co wszyscy lubią robić w nich najbardziej, czyli rozpierdzielaniu wszystkiego w zasięgu wzroku."

Prototype, GTA - te gry też mają otwarty świat i też można rozpierdzielic wszytko w zasięgu wzroku (szczególnie w Proto)

8. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    gierka kozacka :D w pierwszą część nie grałem ale w ta napewno zagram :)

9. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Na moje oko z tego gameplaya wnioskuję że model jazdy będzie fatalny, reszta okej.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum