12 minut gry z Batman: Arkham City

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jesters

Użytkownik
Użytkownik
12 minutowe wideo z gry Batman: Arkham City pokazuje w akcji samego Batmana oraz Catwoman! Możemy zobaczyć system walki, dialogi i latanie po (WIELKIM) Arkham City :D

Enjoy :)

Premiera już 21 Października
Jesters
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dobra gierka się szykuje, nie mogę się doczekać. Batman to mój ulubiony bohater z dzieciństwa tak więc tytuł obowiązkowy.
Szkoda tylko, że ta catwoman nie wygląda jak z serialu ,,Batman: The Animated Series".
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ten kto gra tą kobietą kot a potem batmanem nieźle ogarnia system walki (ale to pewnie twórca .) bo ja w Batmanie AA średnio go ogarniam, niby łatwy, a jednak trudny. Ale ej... myślałem że popracują nad tymi rozmowami a zwłaszcza kamerą, takie to statyczne i nudne... gra z 2011 a rozmowy wyglądają jak z <2007... (mam na myśli takie rozmowy ze strażnikami, doktorkami i przechodniami, bo cut scenki wypadają bardzo dobrze).

A takie pytanie do znawców tematu, Arkham City to to samo co Gotham czy jak? : D Bo wiem że głównym miastem Batmana i Jokera to Gotham, w Batman AA byliśmy na wyspie więziennej Arkham, to jestem w stanie zrozumieć, ale miasto Arkham? Czy to nie jest już Gotham?
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
A takie pytanie do znawców tematu, Arkham City to to samo co Gotham czy jak? : D Bo wiem że głównym miastem Batmana i Jokera to Gotham, w Batman AA byliśmy na wyspie więziennej Arkham, to jestem w stanie zrozumieć, ale miasto Arkham? Czy to nie jest już Gotham?
Z tego co ja wiem, Arkham City to kompleks więzienny wybudowany w 'slumsach' miasta Gotham, oddzielony od mieszkańców. Wybudował go Quinsy Sharp znany z AA :)
A co do filmiku to nie oglądam żeby nie 'spoilerować' sobie. Ale wiem, że gra będzie zajeb*sta :)
 

xAmpeGx

Banned
troche głupio że będzie się kobietą grało bo ja jestem np. anty women hero itp :) od tego są faceci :D
 

rumburak80

Użytkownik
Użytkownik
Szykuje się super gra tylko to szybowanie na samym początku jakby ciut przegięte.Gierka ma taki klimat że grając w pierwszą część czułem się znowu jak dzieciak czytający komiksy tm-semic.
 

emik86

Użytkownik
Użytkownik
Szykuje się super gra tylko to szybowanie na samym początku jakby ciut przegięte.Gierka ma taki klimat że grając w pierwszą część czułem się znowu jak dzieciak czytający komiksy tm-semic.
Kwestia gustu. Mi np. sie bardzo podoba. Batman to postac komiksowa, wiec dlaczego nie mielibysmy sie tak czuc? :)

Oczywiscie mogli zrobic gre, bardziej nachadzaca na survival horror z duza domieszka zagadek detektywistycznych, ale wtedy to juz by nie bylo to. Zreszta jeszcze nie wiemy jakie beda zagadki w tej grze. Choc po filmiku mozna sadzic, ze raczej proste ;)
 

rumburak80

Użytkownik
Użytkownik
emik 86 Zagraj w jakąkolwiek grę o batmanie z przed AA to będziesz wiedział dlaczego tak napisałem.95% to niegrywalne gnioty i tylko stare tytuły ze snesa w 2d jeden z ps2 dawały radę.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jestem pod wrażeniem, teraz jestem zdania, iż ta część będzie lepsza od pierwszej. Ahh i takie coś lubię jak kontynuacja pokazuje klasę podwyższając poziom miodności pierwszej części :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Widać nowe ciosy i większe combo, do tego walka z 50 przeciwnikami :D Wracam katować Arkham Asylum, bo tylko się nakręciłem, a w grach posucha :)
 

scorpion22

Banned
no cóź powiem tak - jest to tytuł obok RDR,castlevanii i wiedzmina który na pewno będzie w oryginalnej wersji na mojej półce :)
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
Wow, jestem pod wrazeniem.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale ten gameplay jest stary jak swiat!
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
To będzie gra roku...
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czyżby zrezygnowali ze wskażnika zdrowia? Brawo.
Trzeba przed premierą nadrobić część pierwszą i jakoś jak stanieje B:AC wziąć się za niego.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nowy Batman skopie tyłki :D
Bardzo ładnie wygląda miasto :D
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Super to wygląda. W najgorszym wypadku gra może być tak dobra jak pierwsza część ;) Szkoda tylko, że nie dadzą pojeździć batmobilem lub polatać jakąś inną zabawką batmana ;P
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
troche głupio że będzie się kobietą grało bo ja jestem np. anty women hero itp :) od tego są faceci :D
Kolejny który nie chce patrzeć na kobiecą pupę :p Gra zapowiada się dobrze jak dla mnie czy gram kobietą czy mężczyzną nie ma znaczenia choć wolę kobietą, np w Mass Effect, system walki mam nadzieję że będzie bardziej rozwinięty bo poprzedniego batmana przeszedłem bez większego problemu.
 

szem0

Banned
Użytkownik
szykuje się dla mnie gra roku
batmana arkham asylum skończyłem 2 razy i gra jest extra pod każdym względem
 

Jarek8821

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo ładnie to wygląda;) Zobaczymy jak wyjdzie w ''praniu'':D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom