1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

15 minut nowych filmów z Modern Warfare 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DJ.Bart, Październik 19, 2011.

1. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    W sieci pojawiły się dwa nowe gameplay'e ukazujące rozgrywkę w Modern Warfare 3. Obejrzeć możecie prawie 15 minut materiału wideo nagranego podczas kampanii dla pojedynczego gracza, trybu survival oraz rozgrywki sieciowej.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Single i Survival w tej grze będą świetne, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. Ale multi ... nic, ale to nic nowego. Wiem, że bardzo dużo osób lubi multiplayer w całej serii Modern Warfare, ale proszę, coś mogliby dodać, zmienić... Za zestaw map i broni nie zapłacę 200 zł. Wiem, że w tą w cenę wchodzi także kampania i kooperacja, ale ja sobie poczekam i Modern Warfare 3 kupie po jakieś promocyjnej cenie.

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W tej grze nie ma rozrzutu broni. Wiem że to ma być bardziej arcadówka ale taki szczegół pominąć.

5. DJ.Bart

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Zgadzam się z tobą widać jaki nacisk robią na single i survival a co do multi ta się nie martwię że mało zmian w końcu multi lubię i ta dynamika po postu odpowiada mi to bardziej się martwię o gadżety które są w multi tuby itp. ale się okaże w praniu jeszcze parę dni :)

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Świetnie wygląda, szczególnie singleplayer, za którego mógłbym zapłacić te nieszczęsny 200 zł (tak, wiem, sentyment do serii przysłania mi oczy). Nie moge doczekać się premiery:)

7. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A po co zmieniać coś co jest bardzo dobre?

Pieniążki już odłożone, tylko poczekać na tą grę :)

8. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Kurde, zarzekałem się że nie kupie tej gry... i co... preorder zamówiony.

9. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    kurde mam wrazenie, ze to nic nowego. Zadna rewelacja, Oby ten multi byl troche zmieniony od poprzedniego - -

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Całkowita racja! Nie ma to jak stary (dobry?) CoD. Kupujesz za 200zł i czujesz się tak samo jak 4 lata wcześniej, odpalasz grę i czujesz się jak w domu, czekam z niecierpliwością na pełniaka!

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Haha to się nazywa powrót do korzeni :D

12. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pozdrawiam wszystkich fanów battlefielda którzy umarli z szoku widząc różnicę między bad company 2 a bf3 :) Jeśli naprawdę nie widzisz różnic pomiędzy COD4 a nowszymi częściami to przykro mi z powodu tej choroby ;)

13. DJ.Bart

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Każdy gada że ta sama grafika że żadnych zmian a tak naprawdę to gówno prawda są zmiany i to spore choć by sam kod sieciowy który jest ważny i zmiany w trybie gry seria ofiar inna a to jest wielka różnica chociaż by w samej rozgrywce AC130 jest osłabiony i pociski dłużej lecą a ile jeszcze nie wiemy. Ale przecież jest to odgrzany kotlet tak jak BC2 a BF3

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Czytałem gdzieś tam wypowiedź Schofielda z Sledgehammer, że silnik IW mimo że swoje lata ma, to jednak wciąż grafika jest na b.dobrym poziomie, a co najważniejsze daje multum możliwości, w tym np. bardzo łatwe aktualizacje, czy płynna rozgrywka (to drugie to chyba jedna z najważniejszych rzeczy w grze?). Trudno się z nim nie zgodzić, wg mnie koleś dobrze powiedział. Mimo że widać przepaść między BF3 a MW3, to jednak stary, dobry Call of Duty jest niezawodny. BF3 oczywiście kupie też, ale to już raczej na nowy rok. Więc zamiast sobie dosrywać lepiej kupić obie gry i przy obu spędzić masę godzin;)

15. DJ.Bart

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Czytałem też to i jest to racja a tak na dodatek to na tą generacje jest to max zmienią silnik jak wejdzie nowa generacja.

Cytat:
    Wiele osób narzeka, że Activision z każdą odsłoną Call Of Duty pokazuje ciągle to samo... Małe zmiany w silniku gry produkcja nadrabia grywalnością, jednak dla wielu graczy obecny silnik zbyt mocno pokazuje już swój wiek. Na ten temat wypowiedział się Glen Schofield ze Sledgehammer Games, przyrównując się napędową Modern Warfare do samochodu marki Porsche.

"Pracowałem w swoim życiu nad wieloma silnikami gier i spędziłem wiele czasu na upychaniu ich grafiką i mogę powiedzieć, że ten silnik to Porsche. Mam na myśli, że wszystko jest usprawnione i perfekcyjnie przejrzyste, To było opracowywane przez lata. Jest latwe w aktualizacji. Jeśli porównać Modern Warfare 2 z Modern Warfare 3, to widać ogromną różnicę. Spójrzcie na modele postaci, broń, odblaski, spójrzcie na wodę... Jest tyle rzeczy, które dodaliśmy, więc gdy słyszę, że ktoś oskarża nas o "kopiuj - wklej", to nawet nie chcę z taką osobą rozmawiać, gdyż nie ma ona o niczym pojęcia. Po prostu nie ma pojęcia".

16. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ma pojęcia, albo jest fanatykiem konkurencji ;]

Wczytywanie...

Poleć forum