15 minut z Bioshock Infinite

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Do sieci już wpłynął 15 minutowy gameplay z najnowszej odsłony Bioshocka.


Nowy Gameplay
YouTube - ‪Bioshock Infinite: 15 Minute Gameplay Walkthrough [1080p HD] (PC/PS3/XBOX 360)‬‏

Dla przypomnienia starszy gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=Y_DSfjAdhlU&feature=fvwrel

Dla mnie szok, grę kupię na pewno.
 

topol92

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszy Bioshock był świetny, z przerażającą atmosferą. Nie rozumiem co fajnego może być w tak kolorowej części.
 

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
jakoś nie widze kolejnego Bioshocka znowu pod wodą. Co za dużo, to niezdrowo.
Jak dla mnie dobry zabieg ze zmianą miejsca akcji.
 

Wolfe

Użytkownik
Użytkownik
Będzie gierka! Podoba mi się.
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszy Bioshock był świetny, z przerażającą atmosferą. Nie rozumiem co fajnego może być w tak kolorowej części.
Dokładnie. Z trochę mrocznego klimatu zrobili cukierkowe miasteczko o wiele wiele przesłodzone. Niestety dla mnie zmiana miejsca akcji na wielki minus.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A mi się bardzo podoba. Całość wygląda przepięknie, jazda tym... rollercoasterem to w ogóle bajka. Ciągle to sobie powtarzam, ale teraz muszę poważnie nadrobić zaległości w Bioshockach :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świetnie się zapowiada, tylko czy połapanie się w tych kolejkach dokąd one prowadzą nie będzie za trudne, albo czy będą tak porobione, że nie ma opcji wyjechać na drugi koniec mapki :D
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Coś cudownego! Odjęło mi mowę po obejrzeniu tego gameplaya. Widać xbox jeszcze nie taki złomiasty. Lecę do sklepu po Bioshocka 1 i 2, bo trzeba nadrabiać zaległości. :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Bajerancko. Po dosyć mrocznym i wilgotnym klimacie, twórcy postanowili całkiem go zmienić. Jak najbardziej ogromny plus ;)
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
Masakra Detali!!
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
W sumie jeszcze jedno co się nasuwa na plus to głosy. Są bardzo, ale to bardzo realistyczne i oni mówią tak po ludzku. Nie macie takiego wrażenia?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Szok. Bardzo fajny gameplay :)
 

T0Mmy

Banned
Bioshock to ta seria którą warto sprawdzić . Zapowiada sie znów dobra gra . Poprzednie części były udane ,dobrze że już nie jest pod wodą przynajmniej coś nowego i nie stoją w miejscu jak np . w DS .
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fajny ten Bioshock, wygląda kozacko :D
Widać niektórzy wolą jak im się wciska jedną i tę samą grę zmieniając tylko cyferkę w tytule. Dobrze że są jeszcze studia, które robią coś "świeższego"
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom