1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

15 minut z multiplayerem Halo 2: Anniversary Edition

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Panie i Panowie, Dziewczęta i Chłopcy, koniec z zabawą, pora na coś poważniejszego. Serdecznie zapraszamy do tej wiadomości wszystkich sympatyków Halo – mamy dla Was 15 minut czystej rozgrywki z Halo 2: Anniversary Edition w 1080p! Sieciowe zmagania w nowej wersji wyglądają świetnie.

Ten tytuł, a w zasadzie to uniwersum ma w sobie coś magicznego. Nie potrafię odciągnąć się od tych pozycji i już nie mogę się doczekać premiery Halo: The Master Chief Collection i Halo 2: Anniversary Edition.

Wszystkie główne odsłony Halo w odświeżonej wersji, z jedną wielką playlistą dla sieciowych zmagań – czy potrzeba nam coś więcej do czasu premiery Halo 5: Guardians? Myślę, że nie.

A teraz siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i oglądajcie – twórcy z 343 Industries starają się dopieścić Halo 2: Anniversary Edition z każdej możliwej strony i myślę, że bez problemu na tym materiale zobaczycie ich wielkie starania.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Hm.... także nabieram chrapki na ten tytuł i chętnie zagrał bym w niego....
    Jak zapewne już wiecie (śledząc moje wypowiedzi) ta generacja konsol zupełnie mi nie przypadła do gustu - jednak chyba skuszę się i sprezentuje sobie ONE na "gwiazdkę" (tak chociaż na miesiąc góra dwa) by zagrać w Halo i Forze Horizon

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kurde a myślałem że no ten tego wiadomo, konsola do gier przecie:indecisiveness:

Wczytywanie...

Poleć forum