1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1600 ms points.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ganath, Listopad 28, 2010.

1. Ganath

Ganath Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.

W zwiazku z tym że każdy kto zmigruje swoje konto na polskie xbl dostaje 800 ms points, postanowiłem kupić sobie jakiś dodatek, bądź grę. Mam obecnie 1600 ms points. Co byście mi polecili? Jakąs fajną grę arcade za 800 ms points ( zastanawiałem się nad pinball fx2) bo za drugie 800 ms points zamierzam kupić dodatek do RDR: undead nightmare.
    Proszę was o poważne odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    zmiana GT, premium theme albo ubranko dla avka
    A RDR śmierdzi

4. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    RDR wcale nie śmierdzi. Choć tu można się kłócić, biorąc pod uwagę w jakich czasach się ona rozgrywa :). A dodatek jest spoko. Co do gier to polecałbym "Limbo" albo tego pinballa.

Pozdrawiam

5. matis193

matis193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodatek spoko jak Shank jest za 800 MS to bierz extra gierka.

Wczytywanie...

Poleć forum