1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[+18] SATYRA POLSKIEGO YOUTUBE

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez KuBaNPL, Czerwiec 29, 2016.

1. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Witam Was :)

Dawno mnie nie było na tym zacnym forum, z takiego powodu iż pozbyłem sie mojego kochanego X360.
    Razem z przyjacielem zacząłem nagyrwać na youtube, zwykłe filmy z GTA, nic specjalnego, ale skoro nagrywamy to staramy się poznawać yt i jego twórców i to co robią.

Z tego co zauważyliśmy na yt powstały nowe trendy, lajki, donejty, suby, hajs, wyświetlenia. Wszystko to troche nas zdenerwowało, ponieważ teraz zamiast contentu liczy się to, kto to nagrywa. Nie mówię, że nasz content jest najlepszy, dobry, albo nawet średni, ale to co się dzieje na polskim yt jest porażką. Postanowiliśmy nagrać "satyrę" skierowaną w stronę polskiego youtube i w sposób komediowy pokazać co o tym myślimy.

Wiem, że taka reklama nie jest najlepsza, ale warto przekazać swoje zdanie jak największej ilości osób.

W KOŃCU ANGLIA WYSZŁA Z EURO, I TO 2X W CIĄGU TYGODNIA.
    Pozdrawiam was przyjaciele od Xklocków :)

kuleczka91 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Próbowałem tego słuchać.. no ale nie da się.. Za dużo zbędnych przekleństw i ogólnie tandeta.

Może mieliście jakiś przekaz ale lipa z tego wyszła.

o M a c z 0 S lubi to.
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Moja ocena jest identyczna jak kolegi. Dziękuje pozdrawiam dobranoc.

Onicniepytaj lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum