1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

1tb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Haski, Luty 2, 2010.

1. Haski

Haski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Września
    Witam mam takie pytanko, jaki "myk" pozwala na podłączenie i odpalanie gier bezpośrednio z dysku? Czy jest to któraś wersja ixtreme czy coś jeszcze innego? Wczoraj zakupiłem sobie dysk zewnętrzny 1 TB i chciałbym go podpiąć pod konsole bo już mnie znudziło to wypalanie na DVD :p I jeszcze jedno pytanie z innej beczki również wczoraj zakupiłem plazmę pod konsolę 50" lecz niestety HD Ready. I tu moje pytanie czy biorąc pod uwagę tv HD Ready i Full HD widziałbym żeczywiście różnice w obrazie tzn jakości? Pomiędzy normalnym tv a plazmą to nie będę już pisać ale to jak dzień do nocy :D zaznaczam że w konsoli mam wyjście HDMI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jest moze kilka gier na xboxa w full hd wiec duzo nie straciles.

Co do dysku to XBR, ale to wyzsza szkola jazdy.

4. Haski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Września
    ale ten XBR to jest jakiś software tak? Czyli np mógłbym oddać swoją konsolę do kogoś kto się tym zajmuje i by mi to zrobił? No czyba że się sam podejmę jak dorwe jakiś tutorial :D lubie wyzwania ^^

5. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  6. Haski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Września
    No to niestety mój dashbord mnie dyskwalifikuje :((( wymieniłem już raz konsole na nowszą ze względu na HDMI a teraz znów będę musiał ze względu na dashbord :/ Teraz pytanie czy konsole w których pasuje ten dashbord do przeróbki na XBR posiadały już wyjście HDMI?

7. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    tak, sa to rowniez najnowsze jaspery. tylko data produkcji nie wyzsza jak maj 2009.

8. merchants

merchants Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Police
    Jest różnica w jakość na HD ready a full HD zasadnicza ponieważ w full HD obraz jest skalowany do 1080i mam porównanie u siebie bo mam dwa telewizory jeden plazma 42 cale HD ready i LCD full HD i różnica jest kolosalna na korzyść full HD. Co do gier na zewnętrznym nośniku to ściema ponieważ widziałem taka gre i strasznie się przycinała.

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To chyba właśnie jak obraz jest skalowany a nie w natywnej rozdzielczości to wygląda gorzej ;) Uwierz mi, że większość gier lepiej będzie wyglądać na HD Ready

10. Haski

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Września
    to już nic nie wiem :D fakt jest taki że wczoraj zrobiłem chyba zakup życia i obym się nie rozczarował :D Zakupiłem plasme Samsunga 50" HD Ready za 1700zł, wygląda jak nówka 0 rys i w dodatku dostałem jeszcze łape do powieszenia na ściane wartą 300zł :D

Poleć forum