1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2.0.14699 nagrywanie gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thrre, Marzec 24, 2012.

1. thrre

thrre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    otóż wcześniej miałem wersję DASHA: 2.0.13604, zaktualizowałem do 2.0.14699 i mam dwie różne kopie gier, przed aktualizacją obie działały, teraz po aktualizacji działa tylko jedna.
    Pobrałem nową grę i chciałem ją wypalić, czy do wypalnia gier pod DASH 2.0.14699 muszę mieć nagrywarkę Lite-On iXtreme Burner MAX ? Czy mogę to zrobić obojętnie jaką?
    Jedna gra mi się uruchamia elegancko a druga uruchamia się białe tło z logiem XBOX 360 i nic się więcej nie dzieje.
    Czy może przy nagrywaniu należy wybrać jakąś opcję?
    Dziękuję z góry za pomoc
    Dodam, że chciałem wypalić: Zumba Kinect i Sport Kinect
    Napęd: Hitachi
    Xbox 360 Elite

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jeśli chodzi o to czy musisz mieć ihasa do nagrywania gier pod LT2.0 to należało by go mieć jeśli dana gra ma XGD3 robisz jak w tym poradniku http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826.html i ruszy ci na 2.0, a to że ci jakieś gry nie działają to wina dasha, ale ja już nie pamiętam co dany numerek dasha wprowadzał. I najlepiej sprawdzaj gry ABGX360 bo nie wszystkie nowe gierki posiadają XGD3 tylko XGD2 i nagrywa się je normalnie tak jak te starsze. Najlepiej jak wgrasz sobie najnowszy FW czyli LT+3.0 i kupisz sobie ihasa 124-19B, do którego wgrasz LT Max lub też możesz zakupić na allegro taką nagrywarkę już z wgranym LT MAX wtedy tylko ustawiasz sobie media ID do nadych płyt skanujesz gierkę ABGX360 i wypalasz i wszystko chodzi jak należy.

Dodatkowe info: tu masz informacje na temat 14699 przeczytaj, a wszystkiego się dowiesz http://xboxforum.pl/kosz-f53/[tymcz...owego-dashboardu-2-0-14699-czytaj-112664.html.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. thrre

thrre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1