2.0.7357.0 na nowszy zeby gry nowe chodziły

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
nagrywam na pedrive i na płytke żeby się zaktualizowała konsole ale nic nie wyskakuje co mam robic??
 

Gierlos

Użytkownik
Użytkownik
cos Ci sie pomyliło??
O co wogóle chodzi ? :D
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
o update dasha mu chodzi format fat32 wrzucasz sam folder z aktualka wkładasz restart i gotowe
 

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
robiłem tak jak mówiłeś tylko że na pendriva i nic się nie robi ( a płytki to muszą byc dvd+r dl??) też moge jakoś spóbowac podłączyc konsole do internetu żeby aktualizjacie się udała ale to wiele problemów bo bym musiał przenosic telewizor stary koło kompa
 

damian1690

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
sprawdz w ustawieniach czy masz zeby xbox urochamial sie z plytki. bo moze masz zeby najpierw wchodził do dasha
 

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
zagada się tak miałem ale nic mi nie pomogło mam w obcjach pendriva że mam system fat wię powinien działac
 

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
ja ja mam fat a nie fat 32 :/ jak mam zmienic na fat 32??
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
wkładasz pena do usb wchodzisz mój komputer masz tam pena i naciskasz na niego prawym przyciskiem myszy, a następnie formatuj. i wybierasz system fat 32. Proste nie? ;p
 

NesTeRlifee

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem tak minute przed jak to napisałeś aktualizacja si.ę udała ale nadal nie chodzą mi gry z wave 3 co mam robic że takie grymi chodziły? konsole mam przerobioną już rok
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
przerob na ixtreme 1.6. bedzie najprosciej
 

Leon_S_Kennedy

Banned
Użytkownik
dokladnie ;d
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
Żeby działały gry z WAVE 3 to musisz przerobić na 1.51 lub 1.6 (lepiej na 1.6)
No chyba, że nie grasz przez neta i nigdy nie zamierzasz to można wave 3 przerobić na wave 2, ale oczywiście za to można dostać bana ;]
 

fryc88

Użytkownik
Użytkownik
Ile razy jeszcze to samo napiszecie? Czy nie wystarczy, że jedna osoba napisała, że ma przerobić na 1.6?
 

kisiel__94

Banned
Użytkownik
Ile razy jeszcze to samo napiszecie? Czy nie wystarczy, że jedna osoba napisała, że ma przerobić na 1.6?
jak byś czytał ze zrozumieniem to ja tam dopisałem o wave 3, że można przerobić na wave 2 ;]
 

dylek82

Świeżak
Świeżak
wal ta aktualize

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting na tym mi dziala bez problemow ale wczesniej probowlem chyba ze 20 razy na innych i lipa.
 

Do góry Bottom