2,4x vs 6x

Blehehehe

Banned
siema mam takie pytanie jakie są różnice między nagraniem płyty 6x a 2,4x ?
czy na 2,4 x gra z płyty szybciej się wczytuje czy tak samo ?
 

szkodnikPL

Użytkownik
Użytkownik
Przy 6x mogą występować błędy. Najlepiej i najbezpieczniej jest nagrywać z prędkością 2,4x.
 

Blehehehe

Banned
np. jakie ?
bo nagrywam dema gier np.UFC 2010 i inne co zajmują ponad 2 GB ale długą się wczytuje z płyty przy zapisie 6x i tu jest moje pytanie czy jak nagram 2,4 to będzie się szybciej wczytywać ? areny i mapy ?
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Powinny bo będą lepiej nagrane czym wolniej tym lepiej. Laser konsoli nie będzie się tak męczył.
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie, nagrasz tylko szybciej płytę i zwiększysz ryzyko błędów typu: "Płyta jest brudna, wyczyść ją miękką szmatką"
prędkość zapisu nie wpływa na szybkość wczytywania czegokolwiek
 

Blehehehe

Banned
a jeszczcze druga sprawa czy jest takiś program prócz img burna co mogę wypalić z prędkością 2,4x ?
zrobił bym najpierw iso a potem nagrał to prędkością 2,4 ale nie wiem czy to wyjdzie .
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
kazdy inny program. predkosc wypalania nie jest uzalezniona od programu tylko plyty. potem moze byc nagrywarka.
nie zgodze sie z twierdzeniem ze im wolniej tym lepiej. poczytajcie troche cdrinfo :) ja nagrywam 4x i jest git.
 

Blehehehe

Banned
no tak ale przykładowo jakiś film gra na pc wypalona full spedem i tak sie zainstaluje ale na xboxie to co innego zkopiował bym na dysk ale miejsca nie mam i dla tego się tutaj zapytałem bo mam nagraną 6x i się długo wczytuje więcej niż prawie runda mi zajmie i w innyc hdemach powyżej 2 GB wiem że się da img burnem ale img burn czyta tylko iso nie czyta zwykłych plików content ale nero za to czyta jednak nie mogę zmienić szybkości zapisu każe wybrać mi nagryware i ilość sztuk i kliknąć dalej jednak gdy to zrobie włączy się nagrywanie a patrząc w opcjach prędkość zapisu czy coś wynozi 6x i tu jest moje pytanie czy jak bym nagrał te pliki content prędkością 2,4 to szybciej by się wczytywało czy tak samo ? bo nie chce stracić płyty ;/ na której mam z 8 GB dem . więc ?
 

Do góry Bottom