2 czerwone diody xbox

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam.chciałem się zapytać o xboxa który wyswietla 2 czerwone diody po włączeniu pracuje przez ok 20 sekund a w międzyczasie wentylatory zaczynają coraz głośniej pracować, po czym konsola się wyłącza i mrugają 2 czerwone diody. Aby można byłą ją uruchomić ponownie należy odczekać jakiś czas. o co chodzi ?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Odczytaj kod błędu i podaj, jak to zrobić masz na forum.
 

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kurcze tylko że nie mam jeszcze tej konsoli bo zastanawiam się nad kupnem za małe pieniądze tylko sie chciałem zapytać czy da rade to naprawic
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
odpuść
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Daj sobie spokój z jakimiś trupami i kup sprawną konsole takie kombinowanie zawsze wychodzi drożej i tracisz czas.
 

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ma ktoś może na sprzedaż konsole fat lt 3.0 sama konsola bez niczego
 

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dzięki
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
w jakiej cenie była ta padnięta konsola ?
 

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
95 zł opłaca się ? może wystarczy tylko paste wymienić wiem że xbox nie ma hdmi i jest bardzo stary z 2006r ale może po wymianie zadziała bo chyba 2 czerwone diody i szybka praca wentylatorów świadczy o tym że konsola się przegrzewa tak ?
 

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ale chyba dam sobie spokój z tą konsolą bo mam jaspera z rrod i chciałbym komus sprzedac
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
95 zł opłaca się ? może wystarczy tylko paste wymienić wiem że xbox nie ma hdmi i jest bardzo stary z 2006r ale może po wymianie zadziała bo chyba 2 czerwone diody i szybka praca wentylatorów świadczy o tym że konsola się przegrzewa tak ?

Wystarczy spędzić dzień na allegro i można kupić gołego w pełni sprawnego jaspera do 150zł, gdybyś dał 90zł za złom z 2006r bez HDMI to sprzedawca zrobiłby interes życia.
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wystarczy spędzić dzień na allegro i można kupić gołego w pełni sprawnego jaspera do 150zł, gdybyś dał 90zł za złom z 2006r bez HDMI to sprzedawca zrobiłby interes życia.
Dodatkowo za 90zł nawet warta nie jest ta konsola :D, a gdybyś ją chciał sprzedać na części też by było ciężko.
Jak kolega pisze jaspera za 150zł gołego znajdziesz.
 

Naruto220

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dzięki ciekawe czy ktoś ode mnie kupi jaspera z rrod
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czas pokaże :)
 

Do góry Bottom