1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 Czerwone Diody.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Johny8564, Listopad 5, 2011.

1. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema.Posiadam Xboxa 360 Xenon i po pewnym czasie wyskoczyłymi 2 czerwone diody.Czytałem na ten temat sporo i wychodzi na to ze konsola została przegrzana.Nie wiem jaka była przeszłość konsoli.Kodu błędu nie mogę sprawdzić bo eject mi się zepsół.Jeżeli znacie jakiś sposób inny na sprawdzenie kodu błędy to piszcie.A teraz moje pytanie:Co mogę zrobić z tą konsolą aby jeszcze trochę pochodziła.Wymienić pastę termoprzewodzącą,wszytsko przeczyścić wszystko w śrdku?Nie piszcie postów typu:kup nową konsolę itp.Poprostu chciał bym się dowiedzieć co mogę w niej jeszcze zrobić.Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum