1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 diody a gwarancja? Czy wymienią na nowa?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez RDstudio, Maj 3, 2009.

1. RDstudio

RDstudio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Kupiłem konsole z 2 diodami do naprawy. Konsola jest jeszcze na gwarancji (ma rok). Jako ze jest to falcon z hdmi i napedem benq mam pytanie.

Czy lepiej wyslac konsole do MS i oni wymienia mi na nowa (jasperek , liteon, 256mb )?
    Bo jesli maja wymienic tylko paste to wole sobie to sam zrobic i zalozyc arctic silver 5 ktora bedzie na pewno lepsza od tego co oni dadza.

Konsola i tak bedzie otwierana do przerobki wiec jesli MS w przypadku 2 diod wymienia tylko paste wole zrobic to sam.

Zna ktos procedure w przypadku 2 diod? Nie wiem czy im wysylac czy nie.

Dzieki pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tyskaczcz

tyskaczcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    oddaj na gwarancje.Pozdrawiam.Jak masz gware jeszcze rok to ie wahaj sie.

Wczytywanie...

Poleć forum