1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 konsole 2 konta ,dzielenie sie zzawartoscia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hasted, Październik 11, 2015.

1. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam , dreczy mnie jedna rzecz na xone , kupilem wlasnie konsole za 900 zl biala uzywana ( wd mnie ********* cena ;0 ) ale nei o to chodzi , brat ma xboxa juz ponad 7 miesiecy i ja troche przegapilem gier z games with gold , on na koncie tez ma troche kupionych gier , i tu moje pytanie czy np jak zaloguje jego profil na mojej konsoli i ustawie ja jako domowa to bede mogl sciagnac starsze gry gwg oraz kupione przez niego oraz czy jego abonament xbox live gold bedzie dzialal na moim profilu ? to jest legalne nie grozi banem konta ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak można tak robić.

4. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mozna ale czy to jest legalne ?

szkoda gdyby bany dostac na 2 kontach ;/

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1853
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jest to legalne, sporo osób kupuje gry na dwóch bo wychodzi taniej i pogra każdy na swoim koncie. Brat musi dać konsolę domową na swoim profilu u siebie, Tobie podać dane do konta i Ty musisz mieć jego profil zalogowany w tle, a grasz na swoim i na swoim masz osiągnięcia. Co do golda to nie wiem czy będziesz miał, bo konsolę domową da się ustawić tylko na jednej konsoli i wtedy na tamtej konsoli reszta profili ma również golda ;)

Wczytywanie...

Poleć forum