1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 konsole i 1 profil na Memcard

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Shakedown, Listopad 7, 2009.

1. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przypuścmy ze posiadam 2 konsole: 1 zbanowaną (offline) i 1 bez przeróbki (online, xbl). Załózmy ze chcę grać przemiennie raz na jednej konsoli raz na drugiej. Czy zapisując sejwy i profil na karcie pamięci moge bez problemu przenosić kartę z jednej do drugiej konsolki z updatem moich achievementow na live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    dolaczam sie do pytania kolegi tez bym chcial wiedziec na przyszlosc :)

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Tak można ;). Pod włożeniu karty automatycznie konsola ci wykryje profile na karcie:).

5. Shakedown

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Achievementy z konsoli offline zaktualizują się w konsolce online pomimo ze w konsoli online nie bylo takiej gry(oryginalnej) nigdy w napędzie?

6. OmnfG

OmnfG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jezeli bedzie na karcie save z gry to tak

7. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    to samo jest w przypadku dysku tak ? :p

8. kozuh

kozuh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nie bardzo. ja mam zbanowana konsole i kupilem sobie nowa. po przeniesieniu starego hdd na nowa konsole profil byly uszkodzony. usunąlem go i odzyskalem gamertag. przepialem hdd na zbanowana i troche pogralem. pozniej przepialem ten sam hdd znow na nowa konsole i sytuacja sie powtorzyla. profil znow byl uszkodzony. wlasnie dlatego nie wiem czy z memorka nie bedzie tak samo. jesli sie myle to prosze mnie poprawic.

9. Shakedown

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bo po zbanowaniu dysk w innej konsoli bedzie dzialal dopiero po sformatowaniu, czyli tracisz sejwy i profil, ewentualnie eksport przez karte pamięci ale nie wiem czy po zbanowaniu mozna wyeksportowac.

Update:
    Your Gamertag may be corrupted. This does not mean your gamertag has been banned, you can recover it using any live-capable 360, however ANY ACHIVEMENTS YOU HAVE EARNED SINCE BEING BANNED WILL BE LOST. Your gamertag will be corrupted EVERY SINGLE TIME it is used on a banned console. This means you cannot use your banned console to play backups offline just to get achievements - it wont work, the second you put your profile back on a good 360, it will be corrupted and all progress lost. There is no way around this.

Czyli jednak tak sie nie da zrobić ponieważ profil bedzie uszkadzany za kazdym razem gdy znajdzie się w zbanowanej konsoli...

Zródło:
    http://paste2.org/p/504066

10. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie, ostatnio zbanowali mi konsole, jutro zamieniam sie z kolega na niezbanowana. Czy da sie jakos robic tak zeby konto i save'y z konsoli zbanowanej przeniesc na konsole nie zbanowana i odwrotnie?
    Chodzi mi tutaj o to zebym nie mial na konsoli niezbanowanej profilu wczesniejszego wlasciciela i odwrotnie.
    Prosze napisac co mam zrobic. Potrzebna bedzie memorka??

11. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    tak jak wczesniej kolega pisal profil bedzie uszkodzony

12. kuba426

kuba426 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli co musze zrobic, zeby miec swoj profil na innej konsoli?? i odwrotnie.

13. Shakedown

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz odnośnie uszkodzonego profilu: Czy uszkadzanie danych dotyczy tylko HDD czy także karty pamięci..?

14. kozuh

kozuh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zdaje mi sie ze jednego i drugiego. ale moze to ktos sprawdzic, tak zeby bylo wiadomo na 100%

15. kwiatasek

kwiatasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli nie ma mozliwosci odratowania save-ów z dysku ze zbanowanej konsoli? A nie można na zbanowanej konsoli przegrać wszystkich sav-ów z dysku na memorkę. Na nowej nie przerabianej konsoli odzyskac GemerTag i przegrac wszystkie save z memorki na dysk w nowej konsoli będzie tak działać?

16. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    a po zrzuceniu wszystkiego na kompa,sformatowaniu dysku nie można wrzucić spowrotem??

17. kwiatasek

kwiatasek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok sam sobie odpowiem na pytanie. Otóż sav-y z dysku ze zbanowanej konsoli nie są juz w żaden sposób do odratowania!!! Trzeba zrobić format dysku i na nie zbanowanej nowej konsoli bedzie hulał dysk.

Nie mniej jednak inne moje pytanie czy koniecznie trzeba zrobić format dysku czy wystarczy wyrzucić wszystkie profile i sav-y żeby (chodzi o to żeby nie usuwać gier ARCADE kupionych na Marketplace za punkty MS Points).

Chyba, że jeśli zrobię format dysku przełożę go do nowej konsoli, odzyskam GamerTag to gry, które zakupiłem przez BANEM będę mógł pobrać w wersji full jeszcze raz na dysk czy jeszcze raz trzeba będzie je kupować za MS POINTS?

Może ktoś mi odpowiedzieć jak to jest z tymi grami ARCADE kupionymi? W przypadku kupna za MS Points i usunięcia mozna jeszcze raz pobrać full nie płacąc za to? Jest to przypisane do naszego GamerTaga?

18. wezyk20

wezyk20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odpal dysk na konsoli nie zbanowanej, sprawdź sobie które dane są uszkodzone widać jak wejdziesz w eksploatacje dysku. Na pewno będą uszkodzone dane którą są powiązane z danym profilem. Gry powinieneś odzyskać bez problemu przez xbox live.

19. mikkar

mikkar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trzemeszno
    czyli grajac na zbanowanej kosoli i nabijajac gs przeniesieniu profilu na mem card i wlozeniu na niezbanowana konsole update na xlive beda gs sie aktualizowac czy nie??save z granej gry bedzie na mem card.bedzie cos z tego??
    czy granie na zbanowanej konsoli i robieniu gs nic nie daje??

20. Shakedown

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W poście nr 8 masz odpowiedz

21. Robert de Clair

Robert de Clair Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja mam inne pyt ale z tej samej serii :)
    1 Konsola NIE ZBANOWANA, ale przerobiona i obarczona dużym ryzykiem bana
    2 Konsola nie przerabiana, nowa arcade
    3 Nieoryginalny HDD który pierwotnie był używany w konsoli z pkt1

a) Czy przenoszenie dysku między tymi konsolami będzie zagrożone banem w konsoli niezbanowanej?
    b) Czy nadal będzie problem z uszkodzonymi profilami?

Wczytywanie...

Poleć forum