1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 Konsole

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Makavel, Kwiecień 8, 2010.

1. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Witam, mam pytanko ;) Od jakiegoś roku jestem posiadaczem Xboxa 360 Premium, przerobiłem go, ale bana nie dostałem, bo odłączyłem kabel. Teraz kupiłem sobie drugiego xboxa - Arcade i tutaj pytanko. Czy jeśli podłączę dwa xboxy kablem tym od internetu (nie pamiętam jak on się nazywa) i będę grał w System linku to dostanę bana? Oczywiście w premium będzie pirat, a w arcade oryginał. Na xboxie Arcade gram przez neta, a Premiuma mam tylko do gry offline.

Sądzę, że nie dostanę bana, bo przecież Arcade nie jest przerobiony i nawet nie wkładałem płytek z grami (piraty) do niego ;) Ale wolę się upewnić :)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie, nie dostaniesz bana jeżeli połączysz konsole bezpośrednio. Bo jak połączysz je do routera połączonego z netem to możesz bana dostać (oczywiście tylko na konsolę przerobioną).

4. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Warn za zły dzial / temat leci do kosza

Wczytywanie...

Poleć forum