2 lamerskie pytania :]

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli mam soft ixtreme i chce polaczyc sie z netem to czy moge zaktualizowac soft bo nie wiem czy soft napedu i konsoli to ten sam?
Drugie to jak polacze sie z netem tylko w celu aktualizji gry to istnieje mozliwosc zbanowania?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

soft napedu a soft konsoli to 2 inne rzeczy, możesz śmiało aktualizować a wręcz jest to wskazane poniewarz jest nowe sterowanie wiatraczkami. nie ma możliwości zbanowanie nawet na xtreme jak łazisz po samym dashboardzie nawet ja na xtreme sciagalem demka a nawet raz piracka gierke aktualizowalem ^^ tak na szybko. Ale jak mas iXtreme to nie masz sie co obawiac !! :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

Na xtreme za korzystanie z dasha można dostać bana. Ale na ixtreme to spokojnie
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

Na xtreme za korzystanie z dasha można dostać bana. Ale na ixtreme to spokojnie
Nie wprowadzaj w błąd!! za samo chodzenie po dashu i marketplace bez płyty w środku nic nie dostaniesz!! nawet z najstarszą przeróbką.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

spike200 napisał:
Na xtreme za korzystanie z dasha można dostać bana. Ale na ixtreme to spokojnie
Nie wprowadzaj w błąd!! za samo chodzenie po dashu i marketplace bez płyty w środku nic nie dostaniesz!! nawet z najstarszą przeróbką.
Na innym forum xboxowym koleś pisał że dostał. Moge dać linka, o ile nie dostane bana za reklame 8)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

Nie dostaniesz, ban był mu już wcześniej pisany. Ja sam siedziałem cały czas na market place nawet podczas fali banów o której się dowiedziałem miesiąc później... Dziękuje bogu że nie miałem w co grać wtedy i tylko dema ściągałem.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

spike200 napisał:
Nie dostaniesz, ban był mu już wcześniej pisany. Ja sam siedziałem cały czas na market place nawet podczas fali banów o której się dowiedziałem miesiąc później... Dziękuje bogu że nie miałem w co grać wtedy i tylko dema ściągałem.
No ale chyba na ixtreme, a ja mówiłem o xtreme
Kod:
http://xbox-scena.pl/viewtopic.php?t=172
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

Koleś miał niefarta, dostał ban być może nie słusznie albo miał płytę w środku bo nawet gdy nie grał i tak by dostał bana. Microsoft nie banuje za soft ale za gry i a tym forum też o tym piszą... Ja dopiero kilka dni temu zmieniłem na xtreme tak to tylko market place i co? bana nie widać. No i zapraszam do wspólnego grania ;)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

spike200 napisał:
Koleś miał niefarta, dostał ban być może nie słusznie albo miał płytę w środku bo nawet gdy nie grał i tak by dostał bana. Microsoft nie banuje za soft ale za gry i a tym forum też o tym piszą... Ja dopiero kilka dni temu zmieniłem na xtreme tak to tylko market place i co? bana nie widać. No i zapraszam do wspólnego grania ;)
Nie wiadomo za co banuje. Jak wykryje że wiatraki masz na 12V to nie wykryje że masz xtreme? Choć za te wiatraki to dziś bana raczej sie nie dostanie.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

Znasz kogoś kto dostał bana za chłodzenie i znasz więcej niż 2 osoby? Ktoś dostał bana i przypuszczał "może to przez chłodzenie?" microshit banował nawet ludzi z nowiutką konsolą bez przeróbki jakiejkolwiek więc ten ktoś kto dostał za rzekome chłodzenie bana mógł paść ofiarą przypadku...

Plotka była zdementowana już kilka miesięcy temu.
Wiadomo że jeszcze się spotkasz z takimi dziwnymi plotkami. Nawet sowa, który jest w Polsce tym BIG jeśli chodzi o sprawy związane z xboxem pisał, że przy flashu nie mieć zasilania z konsoli choć wiadomo w 100% że za to się bana nie dostaje.

Na razie jedną pewną sprawą jest to że microsoft banuje za gry, reszta to plotki i podejrzenia.

Chodzenie po dashu? 100% plotka
Ban za firmware? 100% plotka
Chłodzenie? 95% plotka
Zasilanie z konsoli? 99% że plotka i ZAPOBIEGAWCZO używać innego (Wiele osób i tak tego nie robi a bana nie dostała)
Ban za GRY? 100% prawda

Ja osobiście chodziłem po dashu z xtreme nawet podczas fali banów, Podczas gdy robiłem re-flash xtreme 4.8 -> iXtreme 1.4 zasilanie było z konsoli nawet nie odpiąłem kabla AV. No i przy okazji wywołałem 2 errory: E68(Dokładnie to nie dopiąłem wtyku HDD) i E65(Badflash). Jeśli dostanę bana (w co wątpię) na pewno napiszę wielkiego newsa że go dostałem.

Jeśli się boisz? nie rób tego co poniżej 100% i popieram to, ja jednak jestem pewny swego i wiem co robić co nie.

Tyle ode mnie ;)
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 2 lamerskie pytania :]

Nigdy nie wiadomo. Na drugi dzień Mikromientcy wykryją jakiegoś sposoba i masz bana, albo i nie. Na szczęście się na to nie zanosi, przynajmniej mam taką nadzieję bo dzisiaj wysyłam konsole do flashu
 

Do góry Bottom