1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 miesiące się męczę, jeba** filmy :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Supasajan, Styczeń 23, 2009.

1. Supasajan

Supasajan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok po tym jak naczytałem się o tym jak konwertować, do czego konwertować, nauczylem się robię to programem Total video conventer i do tego momentu jest spoko. Po wypaleniu płytki z filmem (mowie o rozdzielczosc 720p) xbox znajduje mi film w wmv (czyli poprawnie) ale wyświetla mi go tylko na 4/5 powierzchni telewizora (chociaz ustawialem w konsoli wyswietlacz na 720p).
    czy ktoś z Was może mi powiedziec czym to jest spowodowane i ewentualnie jakieś rady jak lepiej konwertować filmy, ponieważ moze wina leżec po stronie samej konwersji. Czekam na odpowiedzi.
    Pozdrawiam, Alex.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Tak jak tu ? Jak nie to zrob fotoo

4. Supasajan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardziej to wygląda w ten sposób

Jakieś pomysły?

edit:
    Słyszałem od pewnej osoby, że jak wypalilem filmy 1280x720p na płyte DVD i probuje odtworzyć to przez naped dvd w x'ie to nic z tego nie wyjdzie bo, przez naped dvd mozna tylko do rodzielczosci 800x400 ogladac, tzn do takiej rozdzialki mi obraz sie zmniejszy. czy to prawda, przydałaby sie jakas osoba z doswiadczeniem co do nagrywania filmow HD na plyty DVD i dalej obejrzenia ich normlanie przez naped xboxa.
    POdkreślam ze format wyjsciowy to wmv (wejsciowym bym mkv)

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Moze tak jak u gory ?
    A co do tej informacji na dole to bujda , bo przeciez nawet u nas mozna sciągnac filmy w HD wmv i nikt nie mowi ze są jakies problemy .

6. Supasajan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety właśnie problem wygląda tak jak pokazałem, cały obraz jakby przesunął sie w lewo i jest puste pole po prawej stronie... właśnie zacząłem konwertować do wmv (zune) nie wiem co to ale moze jakims cudem obraz sie zmieni, czekam na rady...

Wczytywanie...

Poleć forum