1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 miesiące się męczę, jeba** filmy :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Supasajan, Styczeń 23, 2009.

1. Supasajan

Supasajan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok po tym jak naczytałem się o tym jak konwertować, do czego konwertować, nauczylem się robię to programem Total video conventer i do tego momentu jest spoko. Po wypaleniu płytki z filmem (mowie o rozdzielczosc 720p) xbox znajduje mi film w wmv (czyli poprawnie) ale wyświetla mi go tylko na 4/5 powierzchni telewizora (chociaz ustawialem w konsoli wyswietlacz na 720p).
    czy ktoś z Was może mi powiedziec czym to jest spowodowane i ewentualnie jakieś rady jak lepiej konwertować filmy, ponieważ moze wina leżec po stronie samej konwersji. Czekam na odpowiedzi.
    Pozdrawiam, Alex.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Tak jak tu ? Jak nie to zrob fotoo

4. Supasajan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardziej to wygląda w ten sposób

Jakieś pomysły?

edit:
    Słyszałem od pewnej osoby, że jak wypalilem filmy 1280x720p na płyte DVD i probuje odtworzyć to przez naped dvd w x'ie to nic z tego nie wyjdzie bo, przez naped dvd mozna tylko do rodzielczosci 800x400 ogladac, tzn do takiej rozdzialki mi obraz sie zmniejszy. czy to prawda, przydałaby sie jakas osoba z doswiadczeniem co do nagrywania filmow HD na plyty DVD i dalej obejrzenia ich normlanie przez naped xboxa.
    POdkreślam ze format wyjsciowy to wmv (wejsciowym bym mkv)

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Moze tak jak u gory ?
    A co do tej informacji na dole to bujda , bo przeciez nawet u nas mozna sciągnac filmy w HD wmv i nikt nie mowi ze są jakies problemy .

6. Supasajan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety właśnie problem wygląda tak jak pokazałem, cały obraz jakby przesunął sie w lewo i jest puste pole po prawej stronie... właśnie zacząłem konwertować do wmv (zune) nie wiem co to ale moze jakims cudem obraz sie zmieni, czekam na rady...

Wczytywanie...

Poleć forum