1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 month trial - zdrapka po terminie ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez echo, Czerwiec 19, 2013.

1. echo

echo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W pudełkach od xboxa znalazłem karteczkę microsoftu ze zdrapką. Kod nie jest odkryty (zdrapany) więc 2 pytania

1. co to dokładnie 2 MONTH TRIAL?
    Daje golda na 2 miesiące czy tylko ,,trial'' jak te kody na 48h (czyli możliwość gry w sieci bez golda)

i ważniejsze pytanie

2. Małym drukiem jest tam napis: offer valid 01/09/04-31/03/05 - trochę to musiało przeleżeć zapomniane :topsy_turvy:
    Czy mimo tego że jest chyba po terminie ważności kodu może do czegoś się przydać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dissmised

Dissmised Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba nie, jeśli jest napisane, że trwa tylko do tego roku to już raczej do niczego się nie przyda.

4. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wykorzystaj to sie dowiesz ale kody raczej nie maja terminu waznosci

5. Bogusz

Bogusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubartów
    Ja bym zrobił tak jak kolega pisze wyżej. Użyj to się dowiesz. Poco takie pytanie? Użyj i jak nie działa to trudno ,a jak działa to się cieszyć :)

6. echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie po to by się dowiedzieć – teraz wiesz Bogusz :drunk:
    Głównie od tych co wcześniej spotkali się z takim przypadkiem tzn. wpisywania kodu podacie opisanej w dopisku valitd
    bo czy jedtna konsekwencją gdyby kod nie zadziałał powinno być info ze kod jest niewłaściwy? Nie chcę wpaść w błotko z tak banalnego powodu, chyba że w ogóle nie ma sie o co ,,bać'' ;)

A pytania były dwa, pierwsze też nie bez znaczenia bo wiem ze gold się sumuje (a mam jeszcze) a trialau na goldzie nie ma co uruchamiać więc poczekam te parę dni do końca golda i w tedy spróbuję.
    Chyba że ktoś sam to sprawdził wcześniej u siebie i coś jeszcze dopisze-doradzi.

7. xbox24.pl

xbox24.pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przecież wyraźnie nawet w tytule pisze, że jest to "2 month trial" - sam twierdzisz, że jest tak na zdrapce napisane. A co do ważności kodu to niestety kody posiadają ważności i to nie jest nic dziwnego (po danym okresie nieużyty kod może zostać skasowany z systemu). Po coś przecież ta data musiał być podana na kuponie (chyba nie do zwiększenia sprzedaży - a tak też się robi :p )

8. echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox24.pl - właśnie po to pytam by się dowiedzieć bo nie jestem pewny co to jest dokładnie, a dowiedzieć się (sam) mogę dopiero za parę dni.
    Czy do 2005 roku microsoft dodawał do czegoś ,,trialowe'' kody na 2 miesiące? Może ktoś pamięta?
    Mój znajomy miał w konsoli kupionej rok temu kod na 2 miesiące ale to był gold. Nie wiem jakie było nazewnictwo i funkcjonalność takiej zdrapki ładnych parę lat temu, bo coś się pozmieniało niedawno – chyba z silver na free itp.
    Może strzelę fotkę gdyby ktoś był ciekaw jak to wygląda.
    A tak czy inaczej, spróbuję to wklepać za kilka dni, mam nadzieję że bez konsekwencji ;)

9. xbox24.pl

xbox24.pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A tak apropo tego kodu to został on wydany prawie razem z pierwszą konsolą Xbox 360. Ja to bym go zachował na Twoim miejscu dla potomności jako okaz :p

10. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W razie wpisania błędnego kodu żadnych konsekwencji z tego tytułu ni ponosisz, przecież może się zdarzyć zawsze jakiś błąd przy przepisywaniu poprawnego kodu i wtedy wyskakuje tylko komunikat, że kod jest niepoprawny. W przypadku, gdy kod został już wcześniej wykorzystany wyskakuje informacja o tym.
    Zresztą jak wpisujesz poprawny kod to pojawia się informacja na co jest ten kod (Gold, MSP, gra) i dopiero potwierdzasz czy chcesz go użyć.

11. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    wpisz kod, sprawdź...
    nie musisz go wykorzystać, po prostu anulujesz akcję ;)

12. starpaker

starpaker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No i jak, wpisałeś ten kod?? Bo jestem ciekaw czy faktycznie kody mają ważność tak jak o tym pisano

Wczytywanie...

Poleć forum