1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 napęd do live.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PLkubaPL, Marzec 22, 2010.

1. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam Xbox 360 z lite-on (IXtreme 1.6.).Nigdy nie podłączałem do live chcę podłączyć napęd z oryginalnym firmware.Czy da mi to pewność że nie dostanie bana (będę grał na oryginałach).

P.S. 1 Słyszałem że Xbox 360 rejestruje przypadek że jak ktoś go włączył bez napędu i jak się podłącze to od razu jest ban.

P.S. 2 Czy można edytować NAND (dash 8955).Chodzi mi o odczyt pamięci a potem przywrócenie wcześniejszego stanu.

P.S. 3 Czy są jakieś inne metody żeby nie dostać bana i czy jest sens tej metody(2napędy).

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Lepiej sprzedaj konsolę i kup nową.Będziesz miał 100% pewności że nie dostaniesz bana.A co do dwóch napędów to sa specjalne obudowy na drugi napęd(sfleshowany)gdzie możesz się przełączać miedzy napędami(obudowa ok 250 zł + napęd 150zł)

4. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A poco ma sprzedawać, skoro napisał że nigdy się do live nie logował ??

5. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Słyszałem że gdy ktoś przerabiał x360 i przy przerabianiu DVD korzystał zasilania z x360 i Xbox zanotował przypadek nie wykrycia napędu to od razu jest ban.Czy to prawda?

6. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)

Ad3. Ja mam dwa napędy i jak na razie bana nie mam. Jeden do on-line drugi off-line.

7. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Urban legends

8. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to jest sens czy nie.

9. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To zależy czy stać Cie na to aby np raz w miesiącu kupić jakąś używaną grę?
    I czy jedna gra w miesiącu ci wystarczy :)

10. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    podłączaj się człowieku, bana nie dostaniesz jak się jeszcze nie podłączałeś, zapewne bana otrzymasz ale to przy kolejnej fali,pewnie to będzie jakoś w listopadzie. Pare miesięcy masz spokojnego grania na livie więc wyluzuj się i ciesz się rozgrywkami w multi. Nawet jak byś chciał teraz usilnie tego bana to go poprostu nie dostaniesz bo najzwyczajniej w świecie ms teraz nie banuje.

11. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    po jesieni 2010 też jest życie, i szkoda stracić dostęp do live, oraz gwarancje na jesieni, kosztem pogrania sobie pół roku.

12. Trey

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Masz racje. Trzeba wybierać. Ja nie mogłem wytrzymać i się podłączyłem do liva bo singiel nie dawał mi takiej radości jak kiedyś. Multi to jest w o góle inny wymiar grania. I do tego ten xbox live mimo że płatny jest elegancko zorganizowany.

13. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    B0 ja słyszałem że w 1vs100 można wygra m$points a w ogóle w multi bym nie grał no może potem na razie zależy mi na aktualizacji kodeków demach i dodatkach(np Map pack do cod 5).Kupiłbym sobie 4200M$P.i pościągał bym gry.A i itemsy do avatara.

P.S. Mój kolega mówił mi żeby dostać bana należy odłączyć się od neta i przy następnym włączeniu jest ban .jeśli to prawda to teoretycznie mogę mieć xboxa włączonego przez tydzień i nic mi się nie stanie.

P.S. 2 Do neta podłączał bym się w te wakacje albo przyszłe.(w przyszłe kończy się gwarancja , zostanie jeszcze jeden rok na rrod).

14. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a tak na marginesie do drugiego napędu (noline) bendę potrzebował orginalnego firmware czy jakiś specjalista mógłby spojrzeć na te pliki jest to podobno dvd key.
    dvd1.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

15. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czekam na odpowiedź.

16. Trey

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chłopaku mówie Ci wyluzuj się i podłącz się do liva. Bill nie jest teraz groźny wcale!

17. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    PLkubaPL i zacznij w końcu klikać "edytuj" a nie pisać posta pod postem ....

18. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    To bardzo dobry spec z twojego kolegi... ja podczas ostatniej fali banów dostałem bana w trakcie gry w CoD: MW2 w trybie multiplayer. Drugi napęd nic Ci nie pomoże. Bana można bardzo łatwo uniknąć - nie podłączać się do Live'a od początku października. Testowane na dwóch znajomych. Cały rok grali na piratach. W październiku przeprowadzili się do nowych mieszkań (studia...), gdzie nie mieli dostępu do internetu. W styczniu podłączają xboksy i... nie ma bana.

19. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co do kolegi to napisałem do was bo też nie chciało mi się wieżyc.
    A co do live to bardziej podłączałbym się w następne wakacje bo mam jeszcze 1,5 roku gwarancji i 2,5 na rroda.Dlaczego piszecie że drugi napęd nic nie pomoże?

20. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nikt nie pisze ze drugi napęd nie pomoże, wręcz przeciwnie w tym wątku wypowiadali się już ludzie co maja dwa napędy i nie dostali bana przez ostatnie co najmniej dwa lata.

Natomiast z 2 napędem jest taki problem że albo:
    1. będziesz miał cały czas otwartą obudowę xboxą.
    2. będziesz ją co chwile otwierał
    3. przerobisz obudowę (ale stracisz gwarancję)
    4. kupisz zastępczą obudowę i ja przerobisz
    5. kupisz xecuter xdrive.

Tak wiec albo będzie to niewygodne - opcja 1 oraz 2.
    albo poniesiesz dodatkowe koszta opcja 4 oraz 5
    Myśle ze opcji 3 nie ma co rozważać :p

Ja proponuję opcje 4 - bo najtaniej powiedzmy ok 100 zł za obudowę 100 za drugi napęd plus dodatkowe koszt za wgranie keya z pierwszego do drugiego napędu ok 80 zł.

Ewentualnie jeśli kasa nie jest problemem to xecuter xdrive 270 zł plus 100 za napęd oraz 80 za wgranie do niego keya.

21. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie kasa i gwarancja stanowią problem.
    Dlatego myślałem żeby zrobić tak że kupie nowego litka (mam DVD key) i sam wgram tego DVD keya na forum pewno są jakieś tutki.
    I robił bym to w następne wakacje albo początek 2011.Bo xboxa mam 8mies. i jeszcze dużo gwarancji zostało.

Wczytywanie...

Poleć forum