1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 napędy i 1 Xbox

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Quba18, Marzec 16, 2010.

1. Quba18

Quba18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam takie pytanie czy jest możliwe korzystanie z 2 napędów w 1 Xboxie tzn. chciał bym do jednego napędu wgrać Flasha, a w drugim mieć oryginalne FW i gdy chciał bym grać na necie to wsadzał bym do konsoli nie sflashowany napęd, a gdy chciał bym sobie pograć na piratach to ten drugi.
    Nie jestem w tych sprawach obeznany po prostu został mi napęd z mojego poprzedniego xboxa który jest w stanie idealnym, bo grałem tylko w gry instalowane na dysku.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Mozesz tak zrobic, idz do "flasher'a" i on ci to zrobi.
    Dokladniej wgra ten sam klucz napedu do drogiego napedu i nie wgra iXtreme ;).
    Ale: Wydaje mi sie jednak ze musisz miec oryginalny FW z kluczem napedu - przy flashowaniu kiedys napedu powinien ci go gosciu wydac.

4. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    a czasami nie zapisuje sie nic w pamieci konsoli, ze byl robiony flash?

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Raczej watpie, z banami to chodzi o FW napedu - mysle ze LT to udowodnil.

6. Quba18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Czyli wystarczy, że jedynie zaniosę konsole z tym drugim napędem do osoby która się tym zajmuje i powiem co chciał bym zrobić i on to wszystko załatwi tak?

7. Gregigregi

Gregigregi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poole/UK
    Nie.Jeszcze musisz wymasowac mu stopy :yeye:
    A tak na serio to tak musisz wytlumaczyc dla goscia ktory bedzie ci go przerabial czego oczekujesz.Pamietaj o plombach.To jest najwazniejsze.

8. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Już mi się znudziło ale powiem jeszcze raz Xecuter xDrive 360 - ModTraders.co.uk Zastosowałem to u siebie i jak na razie jestem zadowolony.

9. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Codo tego xdrive - to świetny patent ale bardzo drogi :(.

do autora: Tylko iextreme wgraj do dodatkowego napędu a ten oryginalny pozostaw bez zmian.

10. Quba18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    promi - zamierzam właśnie tak zrobić, a może mi ktoś dokładnie powiedzieć o co chodzi z tym xDrivem, bo angielski nie jest u mnie na, aż tak bardzo wysokim poziomie

11. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jest to zewnętrzna obudowa na dodatkowy (przerobiony) napęd. W komplecie jest zestaw kabli, oraz co najważniejsze specjalny boczny (ten gdzie jest dysk montowany) panel, na którym jest złącze do tej zewnętrznej kieszeni oraz przełącznik wyboru napędu. Dzieki takiemu zestawowi nie musisz za każdym razem kiedy masz chęć przełączenia napędu rozbierać konsoli (lub mieć jej cały czas rozebranej. nie jestem pewny czy nie trzeba mimo wszystko trochę wyciąć metalowej puszki, która jest pod plastikową obudową xboxa

Wczytywanie...

Poleć forum