1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 Napedy i problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zaka, Październik 30, 2010.

1. zaka

zaka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam 2 przerobione napedy Samsung z ixtreme 1.6 ( z 1 konsoli nie mam klucza nie spisalem bo 1 raz przerabialem) i Liteon pierwsza wersje 74(cos tam) z ixtreme 1.61( z nowej konsoli)

I teraz problem. Nie posiadam zadnych kluczy napedow ani 1 ani do 2 . Liteona przerabial mi typek z rzeszowa ale do tej pory nie mam klucza od niego.
    I czy jest mozliwosc odzyskania tego klucza na wlasna reke ( bez tych dodatkow conncetivy kit , spear itp )oraz zrobienie spoofa z samsunga na liteona jakims prostym sposobem jesli napedy sa juz przerobione.

Chce to jakos zrobic bo z moich wszyskich gier wypalonych okolo 20 dzialaja tylko 2 na nowej konsoli z liteonem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tak da się
    trzeba podłaczyć do SATA w PC i w jungle Flasherze dać dummy from ixtreme
    i ci odczyta klucze z obu napedów juz bez żadnych urzadzeń....

Wczytywanie...

Poleć forum