1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 nowe trailery do wiedźmina 2 . Jeden z nich to trailer wersji konsolowej !

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez scorpion22, Sierpień 31, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    CD projekt opublikowało 2 nowe trailery do gry wiedźmin 2 : zabójcy królów.Pierwszy z nich promuje konsolową wersję gry i został przygotowany przez Tomasza Bagińskiego oraz studio Platige Image. Drugi z nich to swojego rodzaju krótki Dziennik Deweloperski/Zwiastun, w którym możecie usłyszeć twórców gry opowiadających o nowych trybach rozgrywki, z jakimi będziecie mogli się zmierzyć już za miesiąc, kiedy to premierę będzie miała nowa, ulepszona wersja Wiedźmina, 2.0. Nowe materiały można obejrzeć tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=UkBEP-g0okc&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=1q4u7DWNfOs&feature=player_embedded

źródło : thewitcher.com

Jak dla mnie całkowita bomba ! Na tym trailerze do wersji konsolwej wiedźmin wygląda znakomicie a ja zauważyłem tam sporo rzeczy których nie było w wersji na PC ! (tak ukończyłem wersję na PC) Xbox-owcy możemy czuć się zaszczyceni :-]
    O kur wersja 2.0 na pc też miażdży a szczególnie arena. Mam nadzieje ze xbox też to dostanie ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Przecież to jest stary trailer z gamescom 2011... A nowa jest jedynie scena na początku z Letho i Demawendem...

A dev diary jeszcze starsze, bo Tomasz Gop jest :p

@Down
    Ale nie dodadzą tego jako grywalna misja. Mogą jedynie dać ten filmik jako wstęp :p

4. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ale wcześniej nikt nie dodał tego, więc wrzucam dla fanów wiedźmina :) ta arena mi się bardzo podoba,poza tym up- TYLKO ? no spoko że to może mieć ogromny wpływ na fabułę i jej zrozumienie ale OK.
    Poza tym nie wiem gdzie widzisz tam Tomasza Gopa ;-) Wcześniej jak były linki z thewitcher.com to otworzyłeś sobie zły film.

5. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Powiem krótko :) gra miażdży :)

6. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    no jest to czysty gemaplay z xbox 360 jaki można zobaczyć z PC gdzie jest pokazana w real time

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum