1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 pad widzi i nie widzi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 87grzes, Maj 8, 2010.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Nie dawno miesiąc temu zakupiłem X jestem bardzo z niego zadowolony lecz mam problem z 2 padem bezprzewodowym który dokupiłem niedawno. Otóż jak naciskam ten mały guzik co jest przy konsoli i przy padzie to jest ok potem zapala się druga dioda na X ze są 2 pady i na padzie świeci się na 2 lecz trwa to około minuty i zaczynają na padzie w kolko świecić się diody i znów aktywny jest tylko jeden pad, czy to wina pada albo coś trzeba zrobić aby 2 pad ciągle był widziany?? Raz mi zadziałał non stop był aktywny tylko ze tez ciągle wibrował ;/;/
    P.S.
    Do obydwóch padów mam akumulatory i naładowane są w pełni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yourblood

yourblood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skawina
    zawsze jak wokół pada świecą się diody po dwie znaczy to wyładowanie baterii/akumulatora ... przy wibracjach zawsze szybciej się wyładowywuje ... naładuj jeszcze raz i zobacz ... innego rozwiązania nie znam

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    włóż inne akumulatorki lub nowe baterie alkaliczne, kiedy diody świecą naokoło oznacza to że akumulatorki są na wyczerpaniu i pad się wyłącza po jakimś czasie :)
    Jak to nie pomoże to pad ma jakąś usterkę.

5. castomoto

castomoto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    krk :)
    Albo w czasie gdy konsola dopiero sie włącza naciskaj synchro(Ktoś miał taki problem z gitarą chyba i to pomogło)

6. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Te diody na padzie świecą się jak pad jest rozsynchronizowany, dlatego gaśnie Ci druga dioda na konsoli, bo pad wtedy traci z nią synchronizację. Najlepiej oddaj tego pada na gwarancję, dzadzą Ci nowego i będziesz miał po problemie.

7. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miałem problem z dodaniem drugiego pada tak samo. Jeden dobry sposób u mnie to taki:
    Wciskasz ten mały guzik na konsoli, zaczyna szukać pad. Wtedy ten mały guzik na padzie nie wciskasz tylko trzymasz cały czas aż do momentu znalezienia pada. U mnie trwa to około 5s.

8. 87grzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Stosowałem się do metod jakie podaliście i myślałem już ze wszystko działa konsola widzi pada raz po chwili raz po 5 minutach (akumulatory naładowane w całości) i jak już widzi to tez rożnie z tym bywa wczoraj wieczorem z bratem pograliśmy w Forza ładnych paręnaście wyścigów dzisiaj już natomiast prawie wcale nie wykrył pada a jak już wykrył to na chwile. Myślałem ze możne akumulatory tak szybko wyczerpują się ale po ich przełożeniu do pada którego dostałem wraz z konsola wskaźnik pokazuje ze naładowane są cale

9. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak nie powinno być :)
    Ślij pada na gwarę jak masz.

10. kadek05

kadek05 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odesłanie na gwarancję to jedyne możliwe wyjście:p

11. 87grzes

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam :)
    Dzisiaj wysłałem pad z reklamacja wcześniej dzwoniłem co i jak i kobieta poinformowała mnie ze mam wysłać pad i w ramach reklamacji odeślą mi inny nowy wiec jak na razie temat uważam za zamknięty :) Dziękuje za porady które i tak bardzo się przydały i może w przyszłości pomogą komuś kto również będzie miał taki problem :)

Wczytywanie...

Poleć forum