1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 PADY DO STAREGO XBOXA NAPRAWA !!! Poszukuje szpeca od takich rzeczy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez widzku, Luty 25, 2012.

1. widzku

widzku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, mam dwa pady do XBOXA1. Jeden samoczynie włącza analog w prawo, a drugi nie ma koncówki i też skręca w którąś strone. Chciałbym dowiedziec się jak to naprawic? Czy oplaca sie podejmowac probe czyszczenia? Czy da sie wyczyscic? Co moze im dolegać? Czy da sie to jakos naprawic ? Lub czy znacie kogos kto umie to naprawic? Pady zadbane, ładne. Jeden z Angli mam służył mi kilka miesiecy. Jest on mniejszy, mniejszy nawet chyba od pada do x360 kolor green crystal SAM_1074.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl rzadko spotykany nigdzie nie znalazłem takiego jest bardzo mały i mam jeszcze bombke SAM_1073.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Ostatecznie moge sprzedać oba jestem stałym bywalcem na tym forum takze prosze pisac odpisze napewno takze na pw. Cięzko w mojej okolicy o pady do starego xboxa, a na allegro boje sie kupowac bo nie wierze ze za 20zł kupie dobrego pada prosze pisać z góry dzięki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Chcesz to naprawić czy sprzedać? Od sprzedaży jest giełda...

4. widzku

widzku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    obojętnie byle bym miał na czym grać

Wczytywanie...

Poleć forum