1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 płytowa gra + dysk zewnętrzny + JTAG

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez wzdryngiwacz, Październik 11, 2011.

1. wzdryngiwacz

wzdryngiwacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Próbuję zainstalować Rage na dysku zewnetrznym. W tutorialach, które znalazłem jest napisane aby wkopiować pliki z dwóch płyt dvd do jednego katalogu na dysku, skasować katalog $Updatesystem a potem przejechac katalog z grą programem X360GameHack.
    Wszystko to robię, gra się uruchamia. Ale kiedy pokazuje się komunikat w grze, ze trzeba zmienić płytę to wciśnięciu A na padzie gra się uruchamia od poczatku. Coś jeszcze powinienem zrobić ?

Będę wdzięczny za każdy trop :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. but

but Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    plugin do dashlaunch'a

5. wzdryngiwacz

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale ja nie używam dash launcha. Odpalam z xex menu. Znaczy powienien odpalać z dash launcha. I poszukać plugina.

6. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    boże pisać milion razy

skasuj plugin swap.xex (o ile go masz)

ściągnij najnowszego freestyle dash 2.0 (rc 2.1) on ma w sobie plugin do zmieniania plyt

poprostu zrobisz sobie katalogi np. gry\Rage\ i tutaj disc 1, disc 2, disc 3

poustawiasz w freestyle, żeby normalnie pojawiały ci sie gry w "Games" i tyle :D samo będzie sie zmieniac ...

7. wzdryngiwacz

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bardzo dziękuję za te wskazówki.
    BTW. Starałem sie przeszukać forum pod tym kątem, żeby nie narażać się starym wyjadaczom. Ale nie znalazłem tego o co mi chodziło.

Wczytywanie...

Poleć forum