1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 problemy (kabel i napęd)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maatin, Listopad 5, 2008.

1. Maatin

Maatin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Więc, mam dwa problemy:
    1. Podczas gry w GTA4 często pojawia mi się komunikat o brudnej płytce (gra oryginał).
    Widziałem temat o tym, lecz tam było o grach przegrywanych.
    2. Przy podłączeniu konsoli pod tv kablem HDMI nic się nie dzieje.
    Ani obrazu, ani dźwięku.
    Przy drugim sposobem (nie wiem jak zwie się ten kabel z kolorowymi czinczami) wszystko jest ok.
    W czym może być problem?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: 2 problemy (kabel i napęd)

Co do tych kabli, to te kolorowe kabelki to są chiche. Standardowo dodawane do xboxów :) Masz w TV wejście HDMI? Jakim kablem podłączasz do xboxa? HDMI-HDMI? Co się dokładnie dzieje? Podaj model TV.
    A co do płytki, to jest temat na forum pt:"Przetrzyj płytkę szmatką" Czyli o płytach które są OK, ale xbox pokazuje że jest zabrudzona, zarysowana itp.

pozdor

4. DonPedro

DonPedro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Tam przy kablu jest przełącznik(ta wtyczka co idzie do konsoli).
    Nie pamiętam ale chyba w konsoli też się cos ustawia z obrazem.
    Może na początek ustaw mniejszą rozdzielczość i zwiększaj i zobacz co sie dzieje.
    A jeśli masz na myśli kolorowe kabelki jak chinche tylko pod hd to spróbuj może zmienić źródło obrazu w tv
    Pozdro

5. Maatin

Maatin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Podłączam HDMI-HDMI.
    Konsola Elite, łączona kablem HDMI z zestawu, telewizor Sony LCD BRAVIA model KDL-32P2530.
    Telewizor posiada 2 gniazda HDMI, i ani jedno ani drugie nie odpowiada.
    Podłączeniem kablem z chinchami działa i na profilu TV i HDMI (3 i 5 chinchami)

A co do błędu z płytą, nie znalazłem tego tematu.
    Jedyny taki jest o piratach, i odpowiedzią jest źle nagrana płytka lub tania płytka.

Ostatnio też zawiesza mi się konsola.
    Zdarzyło mi się to z 3 razy, przy napisach na czarnym tle w ładowaniu GTA4 (pierwszy ekran ładowania gry).

Czy te 3 błędy upoważniają mnie do skorzystania z gwarancji?
    (swoją drogą od tygodnia dzwonie na infolinie xboxa i wiecznie zajęte, o każdej porze dnia)

---

Konsole wysłałem do sklepu i sprawdzą w czym problem, i jakby był poważny to wymienią na nową.

Wczytywanie...

Poleć forum