1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

2 problemy z tv i kablem hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Spajk358, Sierpień 13, 2012.

1. Spajk358

Spajk358 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    pojawiły sie u mnie dwa problemy a mianowicie, ktoregos dnia kolega przyniosl ps3 podlaczylismy pod tv kablem hdmi wszystko dzialalo elegancko az pewnego razu jak chcialem podlaczyc xboxa pod ten sam tv tym samym kablem to xbox juz nie dawal zadnego obrazu...na innym tv dziala wszystko a na tym co byl podlaczaony ps3 nie widac obrazu, czym to moze byc spowodowane ? zas 2 problem to juz z mojej winy, probowalem ustawic na tv obraz jaki idzie przez hdmi i poczatkowo mialem 1080i i zmienilem na wybor automatyczny, w tym momencie wylaczyl mi sie obraz i nie mam nawet jak tego teraz zmienic bo na oby dwu telewizorach mam problem .... jest na to jakis sposob bez chodzenia po ludziach i ustawiania tego na ich telewizorach?pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. zajac888

zajac888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mialem kabel hdmi niby specjalny pod ps3 a i tak pod xboxem działał...bo i to i to jest kablem hdmi do podłączenia więc pewnie ustawienia tv

4. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W trakcie uruchamiania konsoli naciśnij i przytrzymaj przycisk Y na kontrolerze, ciągnąc równocześnie za prawy spust. Ustawienia wyświetlania zostaną zresetowane zgodnie z ustawieniami domyślnymi, a konsola automatycznie zostanie ponownie uruchomiona.

Wszystkie kable HDMI są takie same, różnią się tylko wyglądem. To przesył cyfrowy, nie może być zakłóceń, po prostu - albo jest obraz, albo go nie ma. Nie daj się nabrać na kable za 100zł, bo ten za 20zł będzie taki sam. :)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jakie masz TV FULL HD czy Ready HD ?

6. Spajk358

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    dzieki za odpowiedzi, musialem isc do kolegi zeby ustawic obraz na hdmi bo Y+triger nie pomagal. Nadal mam problem z podlaczeniem konsoli pod 2 tv, przywrocilem ustawienia fabryczne telewizora, sprawdzilem kabel hdmi na innym tv i dziala, ale nadal nie widze obrazu jak przelaczam na obraz hdmi, dodam ze mam n-ke i wszystko smiga a od czasu gdy podlaczylem ps3 i pozniej probowalem xboxa nie dziala .... Tv to plazma panasonica vierra link nie jakaas najnowsza z 3 lata juz ma.

7. Spajk358

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgierz
    odswiezam temat, bo jest nadal akutualny a co lepsze bylem u kolegi i ma ten sam problem, gral na swoim samsungu hd ready w ps3 i potem chcial podpiac xboxa pod to samo hdmi pod ktory byl podpiety ps3 i od tej pory nie ma obrazu na xboxie... jakies pomysly jak temu zaradzic czy to poprostu chwyt sony zeby zdenerwowac graczy xboxow ;]

Wczytywanie...

Poleć forum